• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

دانشکده توا
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: دانشکده توا

باسخ‌به: گلایه 11 years, 7 months ago #1908

سلام مهراه عزیز آقای Assarبله همینطور هست مهم سازندگی درآینده هست همه ما باید اقیانوس باشیم تا درمقابل این مشکلات آلوده نشویم تشکرمیکنم ازاینکه مارا راهنمایی کردیدمن اندیشه شمارا خیلی والا میدانم ازنوشته هایت استفاده میکنم باسپاس فراوان
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: گلایه 11 years, 7 months ago #1915

سلام خدمت آقای رسولی از اینکه پیگیری کردید سپاس گذارم اما آیا دنبال خوابگاه گشتن آن هم آن موقع شب وظیفه ما بود واقعا عجیبه از جسارت شما که اینگونه پاسخ دادید درضمن پس دادن پول در آخر مسابقات بود اگر پس نمیدادید که متحم به کلا برداری میشدید بعد نخطه چین گذاشتید که استان همجوار--- مرد مومن هفت ساعت ازگرگان تا رشت فاصله هست کجا همجوارهستیم اصلا همجوار باشیم اگرقرار بود ماجای خواب را بگردیم پیدا کنیم چرا همان اول نگفتید که نمیتوانید ازپس این مهم بر نمیایید تاما خودمان جایمان را پیدا کنیم این حرفها را آقای نمازی با احترام به من گفت اما نقطه چین نگذاشت کمی با خودت خلوت کن تا اشتباه تان رابپذیری درضمن اگر استانهای نام برده خوابگاه پیداکردند بزرگواری آنها بود نه مدیریت شما اگر راضی بودند چرا پول خوابگاه را از شما پس گرفتند کمی یاد بگیر متواضع باشی نه سپوش گذار روی اشتباهت باسپاس امید وارم جوابم را دوستانه بدهید
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: گلایه 11 years, 7 months ago #1917

جناب حيدر پور قصد بي احترامي نداشتم من فقط دلايل اين پيشا مد رو آ‍ آقاي ش.ي پرسيدم.
ببخشيد ديگه نقطه چين رو از واژگانم حذف مي كنم.
استان گلستان تنها تيم باز مانده از هتل بود منظور من از استان هاي نام برده اين بود كه علي رقم آوردن تعداد بيشتر اتاق كافي گرفتند.

درمورد سطح ميزباني هم تقريبا تمام استان ها در رده نو نهال ونوجوان به همين شكل هست حال يه كم بهتر يا بدتركه گيلان بين بدتر و بهتر يعني بد بودكه ميشه همان متوسط_وبه نظر من وقتي تيم اجرايي مسابقه دو روز قبل مسابقه تشيل بشه نمي شه انتظار داشت كه بتونن كارشون رو خوب بر گذلر كنن(در كل واسه كل ايران گفتم )چرا__چون پول ندارن تقريبا هيچ بوجه اي ندارن ومدال هايي را كه بچه ها به سختي كسب مي كنند هيئت ها و تر بيت بدني قبول ندارن چون كه مسابقه سبكي است.
The following user(s) said Thank You: Assar, حیدرپور, حمید بروجنی

باسخ‌به: گلایه 11 years, 7 months ago #1925

سلام دوست وهمراه عزیز آقای رسولی درست فرمودید که آقای ش--ی--همان دوست و عزیزماکه من شخصن برایش خیلی احترام قایل هستم منظورآقای یگانه مرد واستاد بزرگی هست ازهمینجا بازویشان را می بوسم برایم توضیح دادند ومن به ایشان گفتم اگر این پیشامد جای گله ای برای مغرضان پیش آورد من شخصن از شما عذرمیخواهم که ایشان را مرد بزرگی دریافتم امید وارم سلام مرا به ایشان برسانید واما درباره نامه ای که نوشتم فقط گله کردن بود دوست وبرادر عزیز من ازاینکه لحن سخنم کمی تند شده بود از شما شدیدن درخواست بخشش را دارم واگر درجایی بین مسابقات بچه ها ی خوب توآ همدیگر رادیدیم امیدوارم دوست خوبی برای هم باشیم وگذشته را فراموش کرده در فکر آینده توآ باشیم شرمنده ازبرخورد تندم
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, وحيدرسولي, حمید بروجنی

باسخ‌به: گلایه 11 years, 7 months ago #1959

• SAEED
  • Gold Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی
با درود و عرض خسته نباشید
دوستان عزیز فراموش نکنید که ما در ایران زندگی میکنیم و به قول استاد در ایران همه چیز امکان دارد
سربلند باشید
The following user(s) said Thank You: Assar, حمید بروجنی

نا مه دل 11 years, 7 months ago #2044

با سلام خدمت استا د بزرگ پیر و چشم وچراغ خانواده تو.آ استاد اعظم در نبود شما همین قدر باید اشک خون ریخت شما محبوب دل پر درد خسته گا نی وقتی خانواده ای پدر از دست میدهد همه اهل دل چشم به فرزند بزرگ خانواده میدوزند چه شود اگر این خانواده به دست نا اهلان اداره شود اگر چه اعضای فدراسیون خوبند اما فقدان اعظم میباشد خانه نشینی پسر بزرگ طریقت --- استاد بزرگ امید واریم دوباره حضور شما را از جان حس کنیم با امید آن روز
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Mohsen Torkaman, Assar, حمید بروجنی
Time to create page: 0.18 seconds