• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

wuta
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: wuta

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3275

درود - آقای وثوقی  شما فرمودید که :

چگونه این فستیوال نام جهانی را بر مسابقات انجام شده گذاشته ، خود جای تامل دارد
عرض کردم ۶۹ کشور توآ کار ٬ هنوز جهان بشمار نمی آیند !

این تصویری که به اشتراک گذاشتم نمایان گر ، حضور ۶۹ کشورجهان است
یک روزی در ایران کونگ فو توآ ممنوع بود  ............... و کونگ فو کاران مجبور بودند با  چه مشکلاتی که سر راهشان بود دست و پنجه نرم کنند
 ولیکن خوشبختانه امروزه توآ در سراسر جهان بواسط سازمان ووتا وسعت پیدا کرده     است
 توآ در ۶۹ کشور و چهار قار ثبت رسمی شده است و در حال فعالیت هستند
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3276

ﺁﻗﺎﯼ ﺗﺮﮐﻤﻦ ﺗﻮﺍ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺎ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻧﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻭﻭﺗﺎ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﮐﻮﺷﺶ ﻭ ﺗﻼﺵ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﻣﻦ ﻭ ﺷﻤﺎ ، ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﻭﺗﺎ ﮐﺮﺩﯾﺖ ﺑﺎﺯ ﻧﮑﻨﯿﺪ .
ﮐﺪﺍﻡ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﮐﺸﻮﺭ ﻫﺎﯼ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺗﻮﺍ ﺭﺍ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺗﻮﺍ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ ؟ ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ .
ﺷﺎﺩ ﻭ ﭘﯿﺮﻭﺯ ﺑﺎﺷﯿﺪ .

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3278

• Assar
  • Administrator
محسن عزیز، ووتا، یک تشکیلات (شرکت) است نه یک سازمان دولتی، عضویت دلیل هیچ چیز نیست، و صرفا با داشتن اعضا در کشورهای متفاوت دلیل جهانی بودن نیست، . چون اعضا از کشور های مختلف دارد یک تشکیلات برون مرزی است، مشابه به K1 - MMA ,تنها مسابقات المپیک جنبه جهانی دارد
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3281

درود  استاد جلیل زاده و استاد عصار گرامی

استاد عصار چند سالی هست که ووتا مستقل شده است ( غیر دولتی )
 تا جایی که بنده در جریان بودم  ووتا :  اتحادیه های انجمن های جهانی توآ بود ٬ شرکت را تا به حال نشنیده بودم !
وسعت توآ در جهان بواسطه یک شخص نمیتواند باشد
بلکه حاصل و زحمات  تمامی اعضای خانواده توآ که در انجمن    ووتا حضور دارند  میباشد
 استاد جلیل زاده هیچ وقت منکر این هم نمی توانیم باشیم که چگونه شما با خلوص و نیت ٬  با توجه به هیچگونه چشم داشت مالی و یا
 شهرت  برای پشبرد توآ  زحمات فراوانی کشیدیده اید و همیشه در صحنه حضور داشتید و ...
استاد گرامی کشورهای دعوت شده توآ تازه وارد هستند  
مسلمأ کونگ فو توآیی که شما مد نظرتان است ( کونگ فو استایل میرزایی )
متاسفانه امروزه در کشورها٬ کار نمیشود و ....
کشورهایی مثل فرانسه ٬ بلژیک ٬ پرتقال ٬ ایتالیا ٬  آفریقا و..... مشتاق حمایت و پشتیبانی همچون پیشکسوتانی مثل شما هستند
 و احتیاج دارند تا بتوانند توآ اصیل ایرانی٬ بدون دارا بودن پسوند و یا پیشوند را آموزش ببینند و به همان صورت بدون کم و کاستی انتقال بدهند 
چگونه باید مدیریت شود که دیگر مشکلاتی نداشته باشیم ؟

زنده باشید/ توآ
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3282

من این رفتار بزرگان یا سران کونگ فو رو چه درسطح استان -کشور-جهان می بینم کلن از آینده کونگ فو کار کردنم نا امید میشم.
و باز به عنوان یک شخصی رهگذراز مسیر پر پیچ خم کونگ فوبرمیگردم به نظر گذشته ام که شخص آقای بنیان گذار کونگ فو باید برای اصلاح مسیر کونگ فو دست بکار بشن تا وضع از اینی که هست بد تر نشه که هر کسی از گرد را میرسه یا حالا تو گرد را بوده دست این کونگ فو رو نگیره بگه بیا من ترو خوش بخت میکنم من ترو به حقت میرسونم.

خدا رو شکر بنیان گذلر ما در قید حیاط هستن بر خلاف خیلی از رشته های دیگه اما ما نمی تونیم از وجود ایشان استفاده کنیم .هر روز باید به ساز یکی رقصید؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان جبهه نگیرند گارد بگیرند.
The following user(s) said Thank You: hamid, حمید بروجنی

باسخ‌به: رقابت های قهرمانی ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی 11 years, 6 months ago #3283

با درود ،

محسن عزیز ،
قصد من اینجا نادیده گرفتن فعالیت و زحماتی که اساتید کونگ فو توآ در اقصی نقاط جهان برای هر چه بیشتر شناساندن آن می کشند نیست بلکه حضور ووتا در سومین دوره فستیوال جهانی کیش که توسط فدراسیون ورزشهای رزمی تدارک و برنامه ریزی شده بود می باشد ، آن هم به این دلیل که سبکهایی که در این فستیوال شرکت کرده بودند هیچ ربطی به تشکیلات ووتا نداشتند ، مانند ووینام ، تای بوکس ، پاهویوت ، کیک بوکسینگ ، جوجیتسو، کشتی با کمربند ، دفاع شخصی ، قوت الرمی ، بهترین بهترین ها و مسابقات کیک بوکسینگ در استایل های گوناگون و .....
در مورد تصویری که به اشتراک گذاشته بودید نیز باید بگویم آن عکس مربوط به میتینگ فدراسیون ورزشهای رزمی در کیش می باشد نه ووتا .
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, hamid, ruholah soleimany, حمید بروجنی
Time to create page: 0.16 seconds