• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سوال در مورد پیشکسوتان
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سوال در مورد پیشکسوتان

جناب استاد فیروز حبیب پور بدینوسیله مصیبت وارده را 11 years, 5 months ago #3439

• hamid
  • Expert Boarder
استاد اگر صلاح دانستید این متن تسلیت را که برای استاد حبیب پور هست را در وب سایت قرار دهید من هیچ قسط و قرضی نیست فقط همدردی با کسی است که سالها در توآ فعالیت کرده

استاد فیروز حبیب پور بدینوسیله مصیبت وارده را خدمت جنابعالی برادر بزگوارتان استاد هوشنگ حبیب پور و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی مسئلت می نماییم.

استاد فیروز حبیب پور یکی از پیشکسوتان اصیل جامعه کونگ فو توآ ایران مبیاشد. ایشان از سال ۱۳۴۹ مشغول تدریس و آموزش جنگاوران کونگ فو گردیدند و همزمان در آموزش دفاع شخصی وسلاح به یگانهای نظامی و انتظامی داخل کشور پرداختند و همچنین پایه گذار سیستم دفاع شخصی در آن دوره میباشنداستاد حبیب پور هم اکنون با عنوان رئیس کمیته فنی فدراسیون کونگ فو – رئیس پیش کسوتان فدراسیون و ریاست انجمن تخصصی شالبندان مشکی کونگ فو ومسئول جنگاوران کونگ فو کشور در عرصه ورزشی مشغول فعالیت هستند. که حاصل سالها تلاش ایشان دریافت دان ۱۰ سبک کونگ فو بوده است.

روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است

استاد احمد صراف نیا 10 years, 8 months ago #5888

با سلام و درود
استاد از شما سوالی در مورد استاد احمد صراف نیا داشتم و خواستم ایشون رو معرفی کنید ولی حنوز جوابی به ندادید
خواستم بدون ایشان از چه سالی توارو شروع کرده و تا چه سالی نزد استاد بودند
درجه فنی ایشان چه بوده و .....
ممنون میشم که جواب سوال من رو بدید.
TOA
Attachments:
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن

باسخ‌به: استاد احمد صراف نیا 10 years, 8 months ago #5889

ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ،
ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺣﯿﻤﯽ ﭘﺎﺳﺦ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻧﺪﺍﺩﻡ ﭼﻮﻧﮑﻪ ﻣﻦ ﺍﻃﻼﻋﯽ ﺍﺯ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺁﻗﺎﯼ ﺻﺮﺍﻑﻧﯿﺎ ﻧﺪﺍﺭﻡ.
ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﻫﻨﺮﺟﻮﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺩﺭ ﮔﻬﮕﺎﻫﯽ ﺩﺭ ﮐﻼﺳﻬﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯿﮑﺮﺩ.
ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﻨﺪﺑﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺼﺤﯿﺢ ﺗﮑﻨﯿﮑﻬﺎﯼ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﻩﺍﺵ ﭘﯿﺶ ﻣﻦ ﺁﻣﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺗﮑﻨﯿﮑﻬﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﭼﮏ ﮐﺮﺩﻡ.
ﺑﻄﻮﺭ ﮐﻠﯽ ﺗﺎ ﺍﻧﺠﺎﯾﯿﮑﻪ ﻣﻦ ﺩﯾﺪﻩﺍﻡ ﻭ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺩﺍﺭﻡ ﺁﻗﺎﯼ ﺻﺮﺍﻑ ﻧﯿﺎ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﮐﻼﺱ ﺩﺍﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ.

باسخ‌به: استاد احمد صراف نیا 10 years, 8 months ago #5891

درود به استاد جلیل زاده ی عزیز/ ایشان از چه کسی تکنیکهارا گرفتند که شما آنها را تصحیح کردید وآنموقع ایشان خط چند بودند؟
777

باسخ‌به: استاد احمد صراف نیا 10 years, 8 months ago #5892

• Assar
  • Administrator
با درود، آنچه آقای صراف نیا در رابطه با توآ بوده اند، مسله کهنه ای است، سالها است که ایشان از کونگ فو خود را جدا ساخته اند، آیا ایشان در زمان دانشکده مسولیتی داشتند خیر، ایشان کسی بودند که به یکی از محلات کارگر نشین کرج رفتند، و با توجه به شناخت محیطی برای خود کلاس زدند و بعد هم ان را رها و به دست به اصطلاح شاگردان خود سپردند ، نکته دیگر ویدیو های تکنیکی ایشان در دسترس و در اینترنت موجود است با اندکی ملاحظه متوجه خواهید شد که سطح کاری ایشان چگونه بوده است، بسیاری از بی نظمی های تکنیکی دست مایه ایشان و دوستان ایشان است.......نکته دیگر این است که بسیاری از دوستان در خانه هایشان تکنیک ها به هم میدادند، پس بنا بر این ایشان چه خطی داشتند اینجا ملاک عمل نیست، چون ایشان (صراف) خود را از توآ جدا کرده اند، پس گفتگو خستگی آفرین است.
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 10 years, 8 months ago by Assar.

باسخ‌به: استاد احمد صراف نیا 10 years, 8 months ago #5894

با سلام ودرودوبا تشکر از اساتید گرامی استاد جلیل زاده و عصار
همونطور که قبلا گفتم من در مورد اساتید قدیمی کونگ فو یا کسانی که به عنوان شاگرد یارومه اسمشان برده میشود برای خودم جمع آوری اطلاعات میکنم
در مورد آقای صراف نیا یکسری حرف ها و حدیثهایی شنیده ام البته در پرس و جوهایی که در مورد ایشان برای بالا بردن اطلاعات خودم میپرسیدم
افراد مختلف اکثرا این مطالبی برایم میگفتند که جالب بود اینکه ایشان :
یکی از شالبند سبزها ی میرزایی بودند
* اینکه ایشان از معدود افرادی بودند که آناتوآ سبز را به اتمام رساندند
* در وادیی عرفان سیر میکردند
* و از همه جالب تر اینکه شنیده ایشان از کسانی بودند که یارومه ایشان را از دانشکده اخراج کردند
و خیلی حرفهای دیگر که البته اینهایی که بیان کردم از موارد جالب توجه برای من بود
البته همانطور که آقای عصار بیان کردند تکنیکهای ایشان که کلیپهای آن در سایتها موجود است شیوه اجرای تکنیکها البته به نظر من دارای اشکال است .
هرچند ایشان دیگر توآ تمرین نمیکنند و در تای چی وسبکی که خودشان ابداء کردند که فکر میکنم از همان زیر مجموعه های تای چی باشد (البته این چیزی است که از تصاور و استایلهای ایشان برداشت کردم فیلمی از سبک ایشان ندیدم ) ولی علاقه مندم اطلاعات صحیح در مورد ایشان کسب کنم .
از دوستان حاضر در سایت اللخصوص بزرگان کانگ فو تقاضا دارم درصورت داشتن اطلاعات کافی ما را در جریان بگارند تا بتوانم اطلاعاتم رو کامل کنم .

تشکراز همه عزیزان توآ TOA
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: hamid, ابراهیم
Time to create page: 0.24 seconds