• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

کلام آخر
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: کلام آخر

باسخ‌به: روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان 11 years, 7 months ago #2179

• Assar
  • Administrator
برای اینکه رزم آهنگ را بشناسیم میباید با واژه ها اشناشویم آنگاه تشخیص ما رهنمود ما خواهد بود اگر بدون محتوا باشد میشود سبک جدید عکس ها از سایت رزم سپر کونگ فواست و به کاری که میکنند میگویند رزم سپر ..............رزم آهنگ خط و یا خطواط تکنیک های توا نیست صرفا یک حرکت نمایشی است.

رزم چیست ؟
آهنگ چیست ؟

Attachments:
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Assar.
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, مهدی صعودی, حیدرپور

باسخ‌به: روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان 11 years, 7 months ago #2181

درود
استاد عصار این چه سبک مبارزه ای هست ؟ سپر به دست گرفتن این دیگه جدید بود!!!!!!!!!!!!!!!!!
The following user(s) said Thank You: Jamshid, حیدرپور

باسخ‌به: روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان 11 years, 7 months ago #2182

• Jamshid
  • Platinum Boarder
LOL
The following user(s) said Thank You: مهدی صعودی, حیدرپور

باسخ‌به: روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان 11 years, 7 months ago #2199

درود
این رزم اهنگ و رزم سپرو خیلی چیزای من دراوردی دیگه رو متاسفانه اقایان مثلا دانا در فدراسیون تایید میکنند وتازه در موردش تبلیغ هم میکنند. انگار که یک توا کار با غیرت در فدراسیون نیست وهمه دست به دست هم دادند تا توا را نابود کنند . اگر اینها رو کشورهای دیگر ببینند واقعا کلی به ما میخندند . متاسفانه همه اینها اخرش به پرونده یارومه اضافه میشه چون کشورهای دیگه اطلاع کافی از کونگ فو توای ما ندارند و فکرمیکنند از ابتدا این حرکات با توا متولد شده
مثلا به تبلیغ در مورد رزم اهنگ که من خودم در یکی از مسابقات شاهدش بودم توجه کنید اینها از بلند گو پخش میشد.
اهنگ ایرانی.حرکات ایرانی. حرکات هماهنگ با اهنگ اسیل ایرانی . حرکات در این ورزش از هیچ کجای دنیا نشات نگرفته این است کونگ فو توای ایرانی
مشاهده فرمودید واقعا خنده بازاری میشود اگر جهانیان اینها رو ببینند
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar

باسخ‌به: روابط عمومی هیات هنرهای رزمی وکونگ فو استان اصفهان 11 years, 7 months ago #2208

این چه مسخره بازی دیگه اینها دیگه شورش و در اوردن
از فیلم اسپارتاکوس و گلادیاتور یادگرفتن میخوان پول بچابن
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, pedram, مهدی صعودی

باتشکر 11 years, 7 months ago #2209

• hamid
  • Expert Boarder
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمامی اساتید سایت اینکه در این کلیپها رنگهای متفاوت وجوددارد کاملا صحیح است متاسفانه این عین واقعیت درایران است عده ای به دهقانیان عده ای به حبیب پور و عده ی به آقایان و نفرات دیگر ./ واقعا هدف تبلیغ نیست من این ادرس را برای شما گذاشتم تا ببینید درایران چه حرج و مرجی است من خود در این مراسم بودم به خاطر مسئولیتی که داشتم ولی میدانم هیچ کس در این کلیپ قابل تایید نیست فقط برای نشان دادن وضعیت کونگ فودرایران بود در ضمن مسابقات ٰ مسابقات توآ نبود مسابقات کونگ فو وهنرهای رزمی بود وربطی به توا نداشت بماند که توا نیز جند وقت دیگر مسابقات ازاد خواهد گذاشت بازهم از تمامی همراهان عزیز معذرت می خواهم اگر خاطری را ازرده کردم با تشکر
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
Time to create page: 0.20 seconds