• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تغذیه در هنرهای رزمی
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تغذیه در هنرهای رزمی

تغذیه مناسب 9 years, 11 months ago #7279

دوستان مهمترین اصل در رشته رزمی به دید بیشتر افراد تعذیه هستش
در این اصل فست فوتی و غذاهای نامرغوب چندی پیش بر ان شدم تا معجونی تهیه کنم که جلوی ضعف تغیه ای را بگیرد در تحقیقهای که کردم دیدم افراد طرفهای کرمانشاه و اطراف از قدیم افراد قوی هیکل و پهلوانی زیاد بودند البته ناگفته نماد که سراسر ایران زمین افراد قوی جسته و مبارز بودن و هستند خلاصه اینکه سراغ کتابهای تغذیه ای قدیمی رفتم از جمله طب کبیر .قانون.مرگ تدریجی . ..
بعد از کندو کاو بسیار به این روش تغذیه ای رسیدم که خیلی هم جوابگو هستش به قول دوستم معجزه میکنه در رابطه با ضعف جسمی
مواد لازم :1تخم خرفه 20گرم 2جو 200گرم 3تخم افتابگردان100گرم 4 سیاهدانه 50گرم 5کنجد قهوهای 100گرم 6هل سبز10گرم 7قهوه50گرم 8دارچین5گرم 9زعفران5گرم 10مغزبادام25گرم 11مغز فندوق25 12بادام هندی 25گرم 13مغز پسته 25گرم 14مغز گردو 25گرم 15 سبوس برنج50گرم 16سبوس گندم 50گرم تمام موارد را خوب اسیاب کرده و به اندازه وزنش شکر اضافه کرده (اگه شکر سرخ باشه بهتره )و بعد از تمرین یه پیمانه در یه لیوان شیر ریخته و میل فرماید ان شالله که تن هیچ کس به خوصوص کونگ فو کاران ضعف نداشته باشه

ضمنا این معجون کسانی که ضعف جنسی هم داشته باشن گزینه ایده الی هستش

من علاوه بر ورزش روی ضمینه طب سنتی تحقیق میکنم چون به دید استاد عزیزم کونگ فو یا ورزش با گیاهان و طب سنتی اجیم شده یه رزمی کار باید بدون در مواقع درد از چه نوع غذا واز چه روشی بتونه درد را تا حد امکان کم کنه یا از بین ببره

امیدوارم مطالبم برای اساتید گرامی مفید واقع شده باشه
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, SAEED, مهدی , مرتضی, Norolahe
Time to create page: 0.14 seconds