• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تکنیکهای متفاوت
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تکنیکهای متفاوت

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1819

تورو خدا ما رو اينور و انور درگیر نكنيد. من درجات و رنكينگ كوتگ توا را در سايت گذشته ام
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, حیدرپور, حمید بروجنی

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1828

• Assar
  • Administrator
دوستان همان طور که استاد جلیل زاده گفتند انجمن با مدیریت ایشان نظرات خود را در مورد رنکینگ اعلام کرده البته قسمت اول ان ، و آنکه فدراسیون و یا ... چه میکنند همراهان دلالیل را از خود آنها بخواهند درجه بندی های کانون بر پایه اصول بنیادی گذاشته شده و صرفا مشت و لگد نیست . پایدار باشد

موضوعی دیگر این است اگر در مورد آنچه میگذرد سخنی گفته نمیشود سکوت دلیل رضایت نیست، بلکه هدف در این است تا به توانیم خود را به هماهنگی برسانیم در آغاز از تن میکوشیم ، به جای اینکه فکر کنیم لگد ممدلی خان آنچنان است به فکر این باشید که نقطه تاثیر پذیر ی تکنیک کجاست و........

دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 8 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Jamshid, حیدرپور

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1832

• alireza
  • Senior Boarder
  • عشق کونگ فو
سلام خسته نباشید
غلط دیکته از جناب عالی پسندیده نیست استادگرامی لطفا بیشتر دقت کنید

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1838

با درود،
دوست محترم شما بهتره مخاطبتان را مشخص كنيد و منظورتون را هم شفافتر بيان بفرماييد.
بيشتر ما ها از برنامه هايي براي نوشتن متن استفاده ميكنيم كه اشنايي زيادي با انها نداريم و كسي هم مدعي فيلسوف ادبيات نيست. همينكه منظور خود برسانيم، بنظر من كافيست.

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1839

با درود،
دوست محترم شما بهتره مخاطبتان را مشخص كنيد و منظورتون را هم شفافتر بيان بفرماييد.
بيشتر ما ها از برنامه هايي براي نوشتن متن استفاده ميكنيم كه اشنايي زيادي با انها نداريم و كسي هم مدعي فيلسوف ادبيات نيست. همينكه منظور خود را برسانيم، بنظر من كافيست.

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1854

با سلام و درود خدمت استاد عزیز
ما هم رنگینک شما را قبول داریم ولی نمی توانیم انرا اجرا کنیم چون که شاگرد از ما حکم فنی می خواهد و ما احکام فنی را از فدراسیون میگیریم.من احترام زیادی برای شما قائل هستم وقصد بی احترامی را ندارم ولی بهتر نیست در یک جلسه با شورای فنی توآ ایران این قضیه را برای همیشه حل کنید.ممکن است فردا خط 5 را هم نصف کنند آن موقع چکار کنیم.
ببخشید که باعث رنجش خاطرتان شدم
سپاسگذارم
توآ
The following user(s) said Thank You: حیدرپور, حمید بروجنی
Time to create page: 0.12 seconds