• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تکنیکهای متفاوت
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تکنیکهای متفاوت

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1855

عزيز من اقاي سليماني ما كه نمي تونيم بخاطر فدراسيون كونگ فو توآ را تيكه پاره كنيم. اصلاً معلوم نيست فردايي دیگه،. چه بر سر آن بياورند. براي همين ما چسبیدیم به انچه كه از ابتدا وجود داشت و دست هم توش نمي بريم.
شما مي تونيد به ان صورت كه فدراسيون میگه كار كنيد و حكم فني انرا هم ازشون بگیريد. ولي اگه مايل بوديد حكم كانون را دريافت كنيد بايد بصورت رنكينگ اصلي ازمايش بدهيد.
پیروز و پایدار باشيد

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1863

استاد این همان مشکلاتی هست که ما در ایران داریم و درموردش قبلا با شما گفتگو کردم
استاد فکر میکنم منظورآقای روح اله... این است که فدراسیون ایران را با خود هماهنگ کنید استاد این مشکل ایران باید از طرف کمیته فنی ووتا حل بشه شما باید تما تکنیکها رو در کل دنیا هماهنگ کنیدنمیشه که توا در ایران یک جور کار بشه ووتا یک چیز دیگه کار کنه همه باید هماهنگ باشن حتی یک متو نباید بالا و پایین بشه
پس کمیته فنی ووتا برای چی تصویب شده
بعد استاد یک سوال شما گفتید حکم فنی کانون مگه میشه یک فردی که تازه خط 1 یا 2 شو تموم کرده واسه یک حکم باید بیاد پیش شما کانادا
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: حیدرپور

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 8 months ago #1867

با درود،
آقای رحیمی برای گرفتن حکم کانون کسی لازم نیست بیاد کانادا. من شرایط آزمایش را بزبان انگلیسی در سایت گذشته ام و بفارسی هم این هفته می گذارم. شما می توانید که آنلاین تمام این کارها را انجام دهید، البته با شرایط خودش.

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 3 months ago #4429

استاد کاش شما بیشتر در ایران و شهرهای ایران میامدید. تا زیر نظر مستقیم خودتون در باشگاه ها کار کنیم.
استاد باشگاه و یا مربی مورد تایید شما که اصول رو بدرستی یاد بده در مشهد هست؟
اگه نخواستید در اینجا بگید لطفا در میل بگید
با تشکر
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

باسخ‌به: تکنیکهای متفاوت 11 years, 3 months ago #4432

من بعد از نزدیک به چهل سال فعالیت در این رشته با کسی رودربایستی ندارم که نخواهم حرفم را رک و بدون پرده بزنم. کسانی که شناخت کافی از من دارند گواه هستند که در مورد مسائل اصلی کونگ فو توآ حرف حق را خواهم گفت، ولو به ضرر خودم یا هر کسی تمام شود.
متاسفانه از مشهد کسی در رابطه با آموزش تکنیکها با من در ارتباط نیست که بدانم کارکردشان در چه سطحی است.
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, mahdi hasanzadeh

خطوط 10 years, 1 month ago #7187

• سورنا
  • Fresh Boarder
با سلام خدمت استاد عزیز و همه همراهان

استاد عزیز.سوالی در مورد خطوط 10 تا 15 توسط اقای هقانیان داشتم.ایشان طی فیلم های ظبط کرده اند قرار است این خطوط را اجرا نمایند حال سوالم اینست
1:این خطوط وجود خارجی دارند(مانند منتومای.ذات ما.مبارزه سای و ریکیما....)

2:ایا یارومه اینها رو ابداع کردند یا توهمات این اقایان است.
The following user(s) said Thank You: مرتضی
Time to create page: 0.12 seconds