• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تکنیکها در اصول کلاسیک
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تکنیکها در اصول کلاسیک

Re: باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #1994

استد جوابمو ندادید
The following user(s) said Thank You: حیدرپور

Re: باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #1998

اقاي محمد جواد جوابتون را بخاطر اين ندادم كه از سوالتون سر در نياوردم. مگه ما ضربه گردباد داريم؟ من كه نمي دونم اين چیه. چه جوري بزارم جزو دروس؟
تكنيكهاي آموزشی كه در سايت هست، روي يك روال خاصي داره پیاده ميشه و بازده آن بايد روشن باشه، در غير اينصورت ميشه اموزش متفرقه و بي هدف.
ضرباتي كه براي قسمت پایین بدن است مثل هني كيتو و هيماكيتو هم به موقع خودش در فصل مربوطه آموزش داده خواهند شد

Re: باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #2009

استاد سلام
منظور من از گردباد ضربه فیلی پینی بود چون یکی از دوستان تو همین سایت اسم اصلی فیلی پینی رو درخواست کرد و دوستان به ایشان جواب دادن اسمش گردباده.
+ استاد هني كيتو و هيماكيتو همان اسم اصلی ضربه ساق و زیر پاست؟
ممنون که وقتتون رو در اختیارمون قرار میدین

Re: باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #2020

حالا مشكل دو تا شد. ضربه فليپینی دیگه چیه؟ من هیچ كدام از اينها را نمشناسم و در كونگ فو توآ هم نداريم، منظور نام اينهاست.

بله هني كيتو ضربه نفوذي به ساق و ران پاست و هيما كيتو حركت دفاعي يا جارو كردن زير پاست
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, مهدی صعودی, Iradj Teymouraz

باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #2022

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود بر همگی دوستان گرامی وقتی مطلبی را می خوانید لطفا دقت کنید به نحوه جمله بندی و ترکیب فعلها تا منظور واقعی حاصل شود و هر مطلبی را سر سری نخوانید ! من نگفتم که اسم اصلی این ضربه ای که شبیه یک یاد کیتو و یا هورایما کیتو است که با پریدن و چرخیدن از خارج به داخل اجرا می شود تورناد (گردباد) است . شما گفتید در ایران می گویند فیلیپینی و من گفتم هر جا یک اسمی دارد و در غرب اصلاحا تورنادو (گردباد) می گویند ولی اشتباه است و نام آن در کونگ فو توآ چیز دیگری است و البته در هر رشته رزمی نام این تکنیک متفاوت است .بعد هم گفتیم که به تدریج در مراحل بعدی آموزش پس از عبور از مراحل قبلی و رسیدن به محور مربوط به این تکنیک در فرم ویژه آن آموزش داده خواهد شد و نام آن هم گفته می شود .وگرنه که با اقیانوسی از پرسش و پاسخ روبرو هستیم و همینجوری اگر پاسخ دهیم می شود در هم و برهم و هرج و مرج و کیفیت آموزش پایین می آید . یک سری مقدمات گفته شده است و باقی دانش رزمی توآ با توجه به شرایط سایت و انجام تستهای مربوطه و در صورت قبولی در هر مرحله ارائه خواهند شد . در ضمن از مرحله مقدماتی به بعد هر همراهی که مایل است آموزش فنی را ادامه دهد باید اوراق هویت واقعی ارائه دهد و آموزش ها را پله به پله طی نماید .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, rezatoa, مهدی صعودی

Re: باسخ‌به: اسامی برخی ضبات پا 11 years, 8 months ago #2038

درود بر شما آقای جمشید به خاطر توضیح کاملتون.
اگه میشه بفرمائید نام اون تو توآ چیست؟
Time to create page: 0.18 seconds