• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: سلاح

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3207

Mostafa Jalilzadeh wrote:
نخير تاييد نمي كنم، محتواي تكنيكي ايشان روي اصول تكنيكي توا نيست. من نمي دانم اقاي دهقانيان تكنيكهايشان را از كي و چگونه گرفته اند. براي همين منظور، ايشان در مورد توجيه انها هم مشكل دارند.

سلام استاد دهقانیان از یارومه روی پوست اهو حکم دارند.
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3210

سلام جناب مسعود، اگر یارومه دستش به اقای دهقانیان میرسید پوستش رو مثل همان آهو که ایشان بدروغ به آن استناد میکنند، میکند.

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3243

• SAEED
  • Gold Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی
با درود
جناب مسعود عزیز مگر آقای دهقانیان چهار هزار سال پیش زندگی میکردند که هنوز کاغذ اختراع نشده بود و حکمشان را روی پوست آهو برایشان امضا کرده اند!!!!!!!بلکه ممکن است این قضیه پوست آهو را برای این عنوان کرده اند که دروغی را راست جلوه دهند.
قضاوت با شماست

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3248

با سلام
اقا مسعودگرامی این اقای دهقانیان دروغگویی بیش نیست ایشان اولین کسی بوده که پیراهن سفید ولباسهای رنگی رو باب کرده اخه کت سفید یارومه حرمت داره الان هر کسی برمیداره میپوشه .کی باعثشه دهقانیان وامثالش. ایشان یک فیلم 10 خط بیرون دادندخودش که تکنیک زدن بلد نیست از اقای فرشاد مالکی مایه گذاشته در ضمن اناتوای سبز رو اجرا کرده که به جز استا دجلیلزاده کسی این تکنیک رو بلد نیست تکنیک سای وریکیما رو هم به اشتباه اجرا میکنه تازه واسه این فیلم اموزشی 10 کیلو لاغر کرده بودیعنی اون زمان اوج کارش بوده دیگه خودت حساب کن وای به حال الانش ایشان کونگفو توا رو بایک مجتمع تجاری اشتباه گرفته اخه برادر من پوست اهوکجا بوده شما هم باور میکنی
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3255

• pedram
  • Senior Boarder
من نمیدانم چه شد که اصلا اقای دهقانیان تصمیم گرفت از راه کونگفوتوا کاسبی کند
The following user(s) said Thank You: hamid, مهدی صعودی, حمید بروجنی

باسخ‌به: سلاح 11 years, 6 months ago #3280

با سلام و درود خدمت استاد بزرگ و دیگر همراهان
به نظر من باید آقای دهقانیان تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد تا ببینم این پوست آهو را ازکجا آورده؟شاید به جزدرآمد زایی از کونگ فو توآ قاچاق پوست هم می کند!
سپاسگذارم
توآ
Time to create page: 0.12 seconds