• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سام سامائه (خط 4 )
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سام سامائه (خط 4 )

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 2 months ago #4814

با تشكر و سپاس
استاد عزيز بيان ميكنيم براي درك بهتر مطلب عرض كردم .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 2 months ago #4816

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
درود
آقای جمشید عزیز آیا محور راست اسیما تا استقرار بعد از ضربه شبیه درنا (لطفا صحیحش رو به ما بگید) میباشد و بعد محور راست اکیما ؟ و بعد محور های چپ آنها؟
با تشکر
The following user(s) said Thank You: Jamshid, ابراهیم, حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 2 months ago #4824

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود
آقای محمد فرمایش شما درست است ! ابتدا اوسیما راست و بعد اوکیما راست و سپس چپ آنها آغاز می شود .
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, mohammad

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 2 months ago #4826

• Jamshid
  • Platinum Boarder
بادرود ! در پاسخ تکنیک مرغ درنا در سوتو و سامسامائه : اگر ضربه با نوک انگشتان جمع شده انجام شود نا م ضربه نوک مرغی است و اگر با پشت مچ دست انجام شود نام آن اوسای ما هست که در خط چهار اوسایما از پایین و اوسایما از بالا داریم .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, AliReza Nazari, mohammad, SAEED

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4882

با سلام!
ببخشید در محور لانه زنبوری اوّل که به سمت 45درجه سمت راست ضربه کاراما رو وارد می کنیم به جایی می رسیم که بعد از دوبل متو به استقرار اورایما راتو می رویم و این دقیقاً به سمت عقب انجام می شود
حالا سئوال من این است که در محوری که در 45 درجه سمت چپ انجام می شود این هورایما راتو دوباره به سمت عقب هستش؟؟ یا اینکه به سمت جلو و این دفعه 45درجه به سمت راست گردش می کنیم(از حالت دوبل متو)
و من از آنجایی سئوال رو پرسیدم که بدانم محور لانه زنبوری دوّم در چه حالتی شروع می شود(منظور به پشت است یا به سمت جلو)
با بهترین آرزو ها!
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4883

با درود،
آقای حجتی من ضربه کاراما را نمی دانم چیست. در رابطه با این ضربه بیشتر توضیح دهید.

سامسامایه چهار لونه زنبوری دارد که دو تا چپ و راست به سمت شمال قرینه هم هستند و دوتا هم به سمت جنوب که هم شکل نیستند.

توضیح شما در رابطه با تکنیکهای لونه زنبوری اشتباه هستند . من در زیر لینک لونه زنبوری سامسامایه را در زیر گذاشتم نگاهی با آن بکنید شاید مشکلتان برطرف شود.

The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Jamshid, Assar, hamid, Nima Hojjati, حمید بروجنی
Time to create page: 0.11 seconds