• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سام سامائه (خط 4 )
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: سام سامائه (خط 4 )

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4884

استاد خیلی می بخشید شاید اسم ضربه را اشتباه آموختم
منظور از کاراما ضربه ایست که با پشت مشت به سر حریف می زنیم که همین ضربه را ما در سوتو قبل از ضربه نوک مرغی ( درنا ) داریم
باز هم عضر می خواهم که اشتباه نام بردم از ضربه
استاد من از پاسخ شما مشکلم برطرف شد
من فقط می خواستم بدانم که لانه زنبوری سوّم که پس از دو لانه زنبوری قرینه می باشد به سمت شمال است یا جنوب که شما پاسخ دادید
در ضمن استاد لینکی که قرار دادید رو با 2 مروگر چک کردم ولی قابل مشاهده نیست
باز هم کمال تشکر از شما استاد گرامی
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4885

سلامی دوباره
استاد با عرض پوزش فراوان
استاد در فیلمی که شما در زمین چمن خط 4 رو تا آخر لانه زنبوری اوّل اجرا می کنید
در آخرین حرکات هنگامی که شما دو تا درنا رو انجام می دید و می خواهید به حالت رتو بروید شما کف گرگی رو که می زنید دیگر یته متو ای که در محور عکس همین محور می زنید نمی زنید
می خواستم بپرسم این قسمت حذف شده یا فیلم هایی که ما از فدراسیون و .... داریم این دو محور را به اشتباه عکس هم دیگر نشان می دهند؟؟!
با تشکر
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4887

آقای حجتی متاسفانه شما نامها و اسامی تکنیکها را اشتباه آموختید و من در فهمیدن سوال شما دچار مشکل میشوم .
ما در کونگ فو توآ ضربات درنا، کاراما و کف گرگی نداریم .
لطفا اگر در رابطه با فیلم یا عکسی که در سایت مشاهده کرده اید و سوال برانگیز شده لینک آنرا در زیر سوال کپی کنید که من دیگر دنبالش نگردم و دقیقه و ثانیه فیلم را بگویید که واضح تر و راحتتر به آن بپردازیم.
در ضمن نام ضربه با پشت دست "اوسای تو" میباشد که ما در سوتو آنرا نداریم. در سوتو قبل از ضربه نوک مرغی دفاع اورانتو از حالت آتش گردون انجام میشود.
Last Edit: 11 years, 1 month ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, hamid, Nima Hojjati, حمید بروجنی

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4893

استاد عضر می خواهم که سرتون رو درد آوردم با این نادونیم
استاد در ویدیو ای که در خود سایت شما قرار دادید با ثانیه های قبل از فیلم در 3:04 ثانیه این دو حرکت که در ویدیو های ایران و سایر اساتید قرینه هستند که ولی من هر چقدر مال شما رو چک کردم نتونستم متوجه بشم گفتم سئوال کنم که به چه صورت است و خودم رو اصلاح کنم
با تشکر!

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4894

با درود،
بلاخره متوجه شدم . بله فیلم را دیدم ضربه "این تو متو" از قلم افتاده. باید اون ضربه را انجام داد.

باسخ‌به: سام سامائه (خط 4 ) 11 years, 1 month ago #4961

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
سلام بر استاد جلیل زاده
استاد در اول محور هاتویو مشکل دارم .بعد از فرار وهمزمان دفاع با تیغه دست (کیانزا) با همان دست حرکت دیگری انجام میدهیم که پنجه ها به صورت جمع میباشد (کنجما ، اگر اشتباه نکنم)، آیا دفاعست؟ بعد از آن حرکت دست ها تقریبا روی هم می آید، ما هم شبیه این حرکت را انجام میدهیم ولی اصلا نمیدانم برای چه؟ لطفا راهنمایی فرمایید و حالت درست را به ما بیاموزید. لطفا در مورد نام درست تکنیک ها وحالت ها نیز ما را راهنمایی کنید.
با سپاس
The following user(s) said Thank You: SAEED, حمید بروجنی
Time to create page: 0.12 seconds