• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

فرم مار
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: فرم مار

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7138

همراه گرامی آقا مرتضی ،
با درود
اجازه دهید همه کارها بترتیب پیش برود ، ما نیز می دانیم که خیلی ها در انتظار دریافت تکنیک های بالاتر از مرحله شالبند سبز هستند ، اما قبول کنید که کافی است یک محور از تکنیکهای مربوطه در این سایت که تنها مرجع مورد اطمینان در کونگ فو توا می باشد در معرض دید همگان قرار داده شود آنوقت معلوم نیست که چه سواستفاده هایی از ان ممکن است بشود ، همانطور که استاد جلیل زاده نیز گفتند انقدر کارهای مهم برای انجام دادن از جمله ( پاسخ به سوالات در سایت ، جواب دادن به ایمیل ها ، دیدن فیلم های مربوط به آزمون ، فیلم برداری و عکس برداری برای مراحل مختلف آموزشی در سایت ، برنامه ریزی برای کمپ تابستان در ترکیه ، برگزاری جلسات هفتگی کانون و ..... ) وجود دارد که نیازی برای بنمایش گذاشتن تکنیکهای مراحل بالا نمی باشد ، البته لازم به ذکر است عزیزانی که مراحل مختلف تکنیکی را در این سایت فرا گرفته و آزمون مربوطه را با موفقیت پشت سر می گذارند وارد مرحله بعدی می شوند و به همین صورت تا آموزش مراحل تکنیکی سای ، رکیما ، مار و غیره پیش خواهند رفت .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, SAEED, حیدرپور, مهدی

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7139

• مرتضی
  • Expert Boarder
با سلام،

استاد وثوقی حدود 5 ماه پیش یکی از دوستان به نام AliReza Nazari پستی فرستادند:

>> درود بر استاد جلیل زاده عزیز
آیا میشه قسمت کوچکی از خط مار رو به نمایش بگذارید؟ خیلی دوس دارم ببینم چطوریه!
بدجور کنجکاو شدم.
ممنونم

تــــــــــوآ <<

استاد هم در جواب گفتند:

>> ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ ﺁﻗﺎﯼ ﻧﻈﺮﯼ،

ﺣﺘﻤﺎ، ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﭘﯿﺶ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺎ ﺁﻗﺎﯼ ﻋﺼﺎﺭ ﺻﺤﺒﺘﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ.
ﮐﻠﯿﭗ ﻭﯾﺪﯾﻮﯾﯽ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﺗﻬﯿﻪ ﻣﯿﮑﻨﻢ. <<

من و خیلی های دیگه طبق حرف خود استاد منتظر موندیم..

3 ماه پیش ( پس از گذشت 2 ماه از قول استاد ) من دوباره پستی فرستادم
که گفتم ساخت کلیپ نمایشی مار چطور پیش میره؟
استاد هم در جواب گفتند:

>> آقا مرتضی عزیز بقدری کار سرم ریخته که متاسفانه فرصت رسیدگی به آن را هنوز نداشته ام.
اجازه دهید یک مقدار کارها رله بشوند به تکنیکهای مار هم خواهیم رسید. <<

این چیزارو که تا الان گفتم خواستم بگم که در نظر استاد فقط هنوز وقت نکردن که کلیپی بسازن.
ولی جوری که من از نوشته های شما برداشت کردم این بود که دلیل ارایه ندادن کلیپ وجود نا محرمان است..

راستش من خودم هم شک کرده بودم که حتما دلیل دیگه ای غیر از کمبود وقت وجود دارد.. چون 5 ماهی هست
گذشته و آیا استاد هنوز وقت نکردن کلیپی در حد نهایت دو دقیقه بسازن؟؟

>>>> استاد جلیلزاده عزیز از شما خواهش دارم که مشخص کنید که آیا واقعا دلیل اینکه کلیپ رو به نمایش نگذاشتید
کمبود وقته؟ یا دلیل دیگه ای داره..؟ <<<<
از شما خواهش دارم اگر قرار نیست کلیپ نمایشی پخش بشه، بگین که ما دیگه انتظار نکشیم .
الان 5 ماهی هست که ما منتظریم.. بخدا انتظار کشیدن خیلی سخته..
شما فقط مشخص کنید . والا اگر پاسختون در رابطه با پخش نشدن ویدئو مثبت باشه اصلا ناراحت نمیشم..
البته حقی هم ندارم ناراحت بشم چون شما به من بدهکار که نیستن..
میدونم اون موقع با توجه به شرایط اون قول رو دادین.. ولی شاید وقتی زمان گذشته و با اتفاقات بیشتری برخورد کردین
و شرایط را دوباره سنجیدین، به این موضوع پی بردین که پخش این ویدئو صلاح نیست..

از شما خواهش دارم که موضوع رو مشخص کنید .
The following user(s) said Thank You: AliReza Nazari, حیدرپور, صمد پورمحمدي

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7142

با درود ،
همراه گرامی آقا مرتضی ،

در وهله اول باید گفت جای بسی خوشحالی است که مطالب و پست های این سایت بدقت توسط خوانندگان پی گیری می شود ،

تمام پست ها و سوالات طرح شده هر روزه مورد توجه قرار گرفته و توسط استاد جلیل زاده یا یکی از اعضای کمیته فنی کانون پاسخ لازم به ان داده می شود .

در رابطه با پستی که به ان اشاره کردید بله حق با شماست ، ان زمان استاد صلاح دیدند که در پاسخ شما این جواب را دهند ( اجازه دهید یک مقدار کارها رله بشوند به تکنیکهای مار هم خواهیم رسید ) ضمنا خود شما به موارد درستی نیز اشاره نمودید که هر کدام آنها دلیل عدم انجام این کار در حال حاضر می باشد .
The following user(s) said Thank You: AliReza Nazari, مرتضی

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7143

• مرتضی
  • Expert Boarder
استاد وثوقی از پاسختون مچکرم .
ولی متاسفانه من هنوز متوجه نشدم . قرار هست پخش بشه؟ یا استاد تصمیم دیگه ای گرفتند؟

قطعا تصمیم استاد هر چه که باشد بهش احترام میگذارم . قطعا ایشون بهتر میدونن چه کار کنند .
تنها خواهشی که من دارم اینه که تصمیمشون رو اعلام کنند.. آیا تصمیمشون همونه؟ یا تصمیم
گرفتند که پخش نشه بهتره؟ اگر تصمیم همونه ، لازم نیست پاسخی بدهند . ولی اگر تصمیمشون
عوض شده خواهش دارم که بگن .

( این آخرین پست من در این رابطه بود . و دیگه راجب این موضوع صحبتی نمیکنم . تصمیم
گیرنده خود استاد هستند و هر کاری که صلاح هست رو انجام میدن . پس من دیگه چیزی نمیگم . )

با تشکر فراوان از استاد جلیلزاده و استاد وثوقی .
The following user(s) said Thank You: farshad vosoughi, حیدرپور

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7144

آقا مرتضی ،

ضمن تشکر از سعه صدرتان و جهت پایان دادن به این موضوع تعدادی تصویر مربوط به ( حالت مشت ) در فرم مار تقدیم میگردد .

موفق باشید .
Attachments:
Last Edit: 10 years, 1 month ago by farshad vosoughi.
The following user(s) said Thank You: AliReza Nazari, mahdi hasanzadeh, مرتضی

باسخ‌به: فرم مار 10 years, 1 month ago #7145

با درود و سلام،
با سپاس از دکتر وثوقی که واقعا در جریان شلوغی و پر بودن اوقات من هستند.
دوست گرامی آقای مرتضی، من بخاطر دارم که به شما و دیگر دوستان قول نشان دادن کلیپی از تکنیکهای مار را دادم... ولی خیلی رک بگویم که امکان فیلم برداری آنرا بدست نیاورده ام . انجام تکنیک بسادگی میسر نیست و باید آمادگی بدنی بالایی داشت و این ملزم به تمرینات مدام آن تکنیک هاست . از طرفی کار روزانه من، تدریس کلاسها، پاسخ ایمیلها، مرور کردن آزمایشهای دیگران، فیلمبرداریهای درسهای سایت، برای نمونه بدنسازیها به دو زبان و تمرینات شخص خودم جایی برای آماده کردن فیلم تکنیکهای مار نمیگذارد. اون هم با زمستان امسال که ما داشتیم با میانگین منهای بیست درجه دما. تکنیکهای مار تکنیکهای معمولی نیست که من با چند حرکت ساده بتوانم آنها را نشان بدهم، بایستی حرکاتی باشند که ابهت و عظمت کونگ فو توآ را بنمایش گذارد. پس اجازه دهید با آمادگی کامل سر فرصت تقدیمتان کنم.
پیروز و پایدار باشید.
Time to create page: 0.17 seconds