• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

فرم مار
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: فرم مار

باسخ‌به: فرم مار 9 years, 9 months ago #7603

با سلام خدمت استاد جلیلزاده عزیز
در مورد تکنیکهای مار در یکی از نوارها یارومه اشاره دارن که این تکنیکهارو به "یکی" از شاگردانش آموزش دادن که از هرکی هم پرسیدم اشاره داشت که اون شخص شما بودین پس دیگه جای شکی برای من نمیمونه که شما تنها دارنده این تکنیکها هستین ...
میخواستم بپرسم که آیا این تکنیکها جزء شال سبز و 17909 تکنیک هست ؟اصلا جزء 73000 تکنیک محسوب میشه یا جدای از اینهاست؟
مسلما توضیحات زبانی هم در مورد فلسفه این تکنیکها از طرف یارومه همراه بوده که اگه چیزی قابل فهم برای ما و قابل ذکر هست بیان کنین ..آیا برای یادگیری این تکنیکها آمادگی خاصی لازم بوده و چه آمادگی که بقیه نداشتن و شما بهش رسیده بودین که مستحق گرفتن این تکنیکها شدین؟
البته درسته که ما هنوز تو همون کوچه 7 خط هم موندیم و نتونستیم تا نصفه راه هم بریم و این سوالها از سرکنجکاوی هست و بیشتر برای اطلاع پیداکردن وگرنه ما کجا و تکنیکهای مار کجا!
امیدوارم از طرح اینچنین سوالهایی از طرف ما خسته نشده باشین..
درپناهش باشی
The following user(s) said Thank You: Assar, حیدرپور

باسخ‌به: فرم مار 9 years, 9 months ago #7604

با درود و سلام خدمت دوستان گرامی،
جناب آقای نظری بله خاطرم هست که قول نشان دادن شمه ایی از تکنیکهای مار را داده بودم، ولی اگر دقت کرده باشید چند وقتی ست که متاسفانه دچار مشکلاتی شدم و هنوز دست به گریبان اون مسایل هستم. طوریکه برای مدتی مجبور بودم معبد و محل تمرینات را در جای دیگری برپا کنم که اون موضوع تا حدودی برطرف شده و در حال حاضر به محل اصلی برگشته ایم. از طرفی شرایط فیزیکی هم بایستی مهیا باشد تا تکنیکها با خصوصیات اصلی خود نشان داده شود، والا میشود که تکنیکهای مار را به شیوه حرکات معمولی عرضه کرد. ولی اون موقع چه فرقی در ظاهر با دیگر فنون کونگ فو توآ خواهد داشت ؟ پس اجازه دهید سر فرصت ماهیت اصلی و دگرگون تکنیکهای مار را به معرض دید عموم بگذاریم.

جناب نیما امین، بله تکنیکهای مار جزو مجموعه تکنیکهای بالای شال سبز قدیم میباشد از جمله سای و ریکیما و ...
یکی از اصول مهم تکنیکهای مار، انجام آن داشتن فاصله خیلی کم با سطح زمینه ، طوریکه آمادگی و نرمی فوق العاده جسمی لازم است ، یعنی انجام حرکات با راتوهای خیلی باز ، نشسته و خوابیده بروی شکم و ...

باسخ‌به: فرم مار 9 years, 9 months ago #7607

با درود بر استاد جلیل زاده گرامی
استاد بابت زحمت هایی که برای آموزش فنی و فلسفی همراهان میکشید ممنونم. امیدوارم هرچه زودتر مشکلتان حل شود و شاهد حضور بیشتر شما باشیم و از شما بهره ببریم.
با احترام توآ

باسخ‌به: فرم مار 8 years, 8 months ago #9694

سلام و درود فراوان به استاد جلیل زاده
ببخشید شرمنده خاستم بگم کلیپ فرم مار رو درست کردین با عرض معذرت ...
The following user(s) said Thank You: حیدرپور

باسخ‌به: فرم مار 6 years, 1 month ago #11120

• محسن
  • Fresh Boarder
ممنون از توضیحاتتون استاد جلیل زاده عزیز. من خیلی به خط مار علاقه دارم

باسخ‌به: فرم مار 6 years, 1 month ago #11121

• محسن
  • Fresh Boarder
سلام لطفا اگه کلیپ مار اوکی شد به منم خبر بدید
Time to create page: 0.18 seconds