• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: استعفا

متن استعفا از کمیته داوران 11 years, 8 months ago #2107

با درود بر پویندگان طریقت دانایی ،

قبل از هر چیز بایسته می دانم از حمایت ها و اظهار لطفی که در این چند روز به بنده و استاد جلیل زاده مبنی بر قطع همکاری با اتحادیه انجمن های جهانی توآ داشته اید نهایت تشکر و قدردانی را بنمایم ، برای تمام عزیزان همچون گذشته در راه اعتلای کونگ فو توآ آرزوی موفقیت دارم .

پیروز و سربلند باشید .

همراهتان فرشاد وثوقی

بسمه تعا لی
۱۹/۱/۲/ ریاست محترم اتحادیه انجمن های جهانی توآ ) ووتا ( ۹۲
احتراما ،
اینک پس از گذشت دو سال از شروع فعالیت این انجمن متاسفانه شاهد دور شدن از اهداف اولیه آن که در اولین
کنگره جهانی در اصفهان برگزار گردید هستیم .
در طی برگزاری اولین دوره کلاس داوری و مربیگری بین المللی در آکادمی المپیک و همچنین در اولین دوره
مسابقات جهانی توآ در شیراز شاهد برخی ناملایمات و تک روی ها بودیم که اینجانب مراتب اعتراض خود را طی
جلسه ای که با هم داشتیم خدمت حضرت عالی اعلام کردم که متاسفانه همانطور که پیش بینی می کردم نتیجه ای
نداشت ، که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می نمایم ،
- برگزاری کلاس داوری و استاژ بدون هماهنگی با کمیته داوران
- ایجاد تقییرات در قوانین داوری بدون هماهنگی با کمیته داوران
- انتخاب داوران جهت قضاوت در مسابقات جهانی در شیراز بدون هماهنگی با کمیته داوران
- اعلام برگزاری مسابقات فستیوال کیش بدون هماهنگی با کمیته داوران
همانگونه که همگی می دانیم سیاست گذاری و برنامه ریزی ) اعم از آموزش و ترفیع داوران ، برگزاری کلاس های
استاژ ، انتخاب و ارنج داوران در مسابقات ( از جمله وظایف کمیته داوران می باشد ، کمیته داوران به منظور ارتقاء
و سازماندهی سطح داوری و اجرای قوانین بین المللی و برای رسیدن به عدالت و جلوگیری از تضییع حق ورزشکار
و داوران و مربیان تشکیل میگردد . با توجه به ضرورت انجام رقابت در هررشته ورزشی به جهت بالا بردن سطح
مهارتها وسنجش قابلیت ها , تربیت داوران از اهمیت ویژه ای برخوردار میگردد. کمیته داوران دکور نیست بلکه
تصمیم گیرنده و مسئول اصلی داوری می باشد ، داوران از ارکان مهم ورزش محسوب مي شوند که عملکرد آنها نقش
تعیین کننده ای در میادین ورزشی و چه بسا در نظم عمومی جامعه دارد ناگفته پیداست که نوع قضاوت داوران
جایگاهی مهم و ویژه در عرصه ورزش دارد. قضاوت خوب و منصفانه می تواند اتحادیه جهانی انجمن های توآ را به
اوج برساند و قضاوت ناعادلانه و ضعیف می تواند اتحادیه جهانی انجمن های توآ را دچار ضعف و شکست کرده و
در میان ورزشکاران و هواداران یأس و دلزدگی ایجاد کند بنابر این جهت قضاوت در مسابقات بین المللی انتخاب
داوران با توجه به سوابق ، شخصیت و رفتار مناسب باید توسط کمیته داوران تصمیم گرفته شود تا خدای نا کرده حق
کسی ضایع نشود .
اینجانب با توجه به موارد ذکر شده و مشکلات بوجود آمده ناشی از عدم صداقت در گفتار ، عدم مشاوره با مسئولین
کمیته های زیربط و نیز تصمیم گیری های نا مناسب و فردی در خصوص مطالب عنوان شده بر خلاف میل باطنی ام
از سمت ریاست کمیته داوران اتحادیه انجمن های جهانی توآ کناره گیری و بدین وسیله مراتب اعتذار و قدردانی
خویش را از اعتماد و حسن نظر اعضا، محترم این اتحادیه ابراز می دارم ، بی شک بزرگترین افتخار برای اینجانب
بعنوان خدمتگزاری کوچک ، خدمت خالصانه و بی منت بوده و در هر کجا که باشم برای موفقیت اعضاء ووتا دعا
خواهم کرد .
با تقدیم احترام
اصغر ) فرشاد ( وثوقی
(( ما تشنگان خدمتیم نه شیفتگان قدرت ))

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 8 months ago #2108

آقا ابرا هیم درست میگن آقای رض ا. ح ی د ر ی .هم در آخرین صحبت خودشون در مسابقه کونگ فو توآ که در گیلان بود فقط از کلمه ورزش توآ استفاد کرد و در مورد اسپرت ا اکورد توضیحاتی دادن و مثل اینکه فرهنگ سازی خودشون رو برای این تغییر نام شروع کردن.

اما اگه آقای جلیل زاده از این سازمان برن جای ایشان در این سازمان بین المللی خالی میشه و مشخص نیست که چه کسی جایگزین ایشان بشوند مگر این که سازمان ووتا منحل بشه که این هم برای کونگ فو و هزینه ها و ضحماتی که جهت ایجاد یک جایگاه بین المللی صرف شد خوب نیست.

حالا اینجا یک سوال پیش می یاد که چرا مسئولین یا سران کونگ فو ایران محدود به یک سری افراد خاص میشن تا به خودشون اجازه تغیر نام این رشته روبدن؟ آیا بقیه خیلی ضعیف هستن آقایان قوی هستن___آیا داستان چیز دیگری هست؟

من علاوه برموافقت با نظر های اقای جلیل زلده مخالف استعفا و قطع همکاری هستم
Last Edit: 11 years, 8 months ago by وحيدرسولي. Reason: اضافه کردن نتیجه
The following user(s) said Thank You: Assar, حیدرپور

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 8 months ago #2109

• rezatoa
  • Senior Boarder
با سلام خدمت همراهان و اساتید گرامی و به خصوص استاد بزرگ مصطفی جلیلزاده:
استاد بعد از خوندن متن استعفا تازه میفهمیم که چرا شما استعفا دادین.استاد به خدا شما خیلی در حق کونگ فو توآ و ما همراهان خوبی کردین.واقعا کسی هستید که دلسوزانه واستادانه واز همه مهمتر دوستانه ما همراهان رو به راه درست در کونگ فو توآهدایت کرده ومیکنید.خیلی ممنون بابت همه خون دلها وسختی هایی که در این راه به جونتون خریدین.امیدوارم ما همراهان لیاقت این همه از خود گذشتگی و ایثاررو داشته باشیم.
توآ
ابر بارنده به دريا ميگفت#من نبارم تو کجا دريايي؟
دردلش خنده کنان دريا گفت#ابر بارنده توخود از مايي!
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Mohsen Torkaman, Jamshid, Assar, pedram, حیدرپور

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 8 months ago #2120

با سلام بر استاد جلیل زاده و تمامی همراهان
خسته نباشید
متن استعفای شما را خواندم وخیلی ناراحت شدم از این بابت که دیگر فرد با تجربه ای مثل شما در راس شورای فنی کونگ فو توآ قرار نخواهد داشت مسلما نبود شما در این سازمان به مرور زمان احساس خواهد شد ولی من به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ توا به تصمیم شما احترام می گذارم و از تلاشهای شبانه روزی شما در جهت پیشرفت کونگ فو توآ صمیمانه تشکر میکنم در پایان آرزوی سلامتی موفقیت وسربلندی را از درگاه ایزد منان برای شما خواستارم

TOA

استعفا استاد 11 years, 8 months ago #2121

با سلام بر استاد جلیل زاده و تمامی همراهان
خسته نباشید
متن استعفای شما را خواندم وخیلی ناراحت شدم از این بابت که دیگر فرد با تجربه ای مثل شما در راس شورای فنی کونگ فو توآ قرار نخواهد داشت مسلما نبود شما در این سازمان به مرور زمان احساس خواهد شد ولی من به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ توا به تصمیم شما احترام می گذارم و از تلاشهای شبانه روزی شما در جهت پیشرفت کونگ فو توآ صمیمانه تشکر میکنم در پایان آرزوی سلامتی موفقیت وسربلندی را از درگاه ایزد منان برای شما خواستارم

TOA

وصف رخسار خورشید ز خفاش مپرس که در این آینه صاحب نظران حیرانند

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 8 months ago #2125

با سلام خدمت استاد دلسوز ---- بله استاد هر دلسوز دیگه ای جای شما میبود همین کار را میکرد کسانی که درقبال کونگ فوتوآ بی تفاوت هستند هیچ اهمییتی نمی دهند واین از احساس مسولیت بودن شما را میرساند ----- استاد مردم شهر توآ کسانی را از دل وجان دوست دارند که احساس مسعولیت در قبال این هنر بزرگ با دانش سامانگر داشته باشند من با جان ودل از کار شما همایت کرده پشتیبان معنوی وعقیدتی شما هستم باسپاس فراوان
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, حمید بروجنی
Time to create page: 0.16 seconds