• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: استعفا

آرزو 11 years, 8 months ago #2127

سلام گرم من به استاد بزرگ ---- آرزوی هرکونگ فو کاری هست وبود که ای کاش در کلاس یارومه شاگردی میکرد چرا که اصل فورآن چشمه بود و ضلال ترین جوشش اندیشه ی انسانی در توآ آغازش با شاگردی درکلاس یارومه ظهورش نمایان میتمود---- این اصل مثال بسیار واضح وروشنی دارد مانند این میماند شخصی در جبهه جنگ با دشمن هر چقدر از دلاوری رزمندگان بگوید اندکی از دریای بیکران دلاوری رزمندگان را به اندیشه نمی گیریم مگر آنکه خود تجرنه کرده باشی --- وشاگردان یارومه هرچه از او بگوییند ما شاید اندکی از دریای معارف یارومه رابه ادراک نمیگیریم مگر آنکه خود از آن دریا بچشی --- حال اگر یارومه را در حال حاضر نداریم تا اندیشه اش را به تفکر بنشینیم ما بوی خوش یارومه را از امثال استاد جلیل زاده استشمام میکنیم ---استاد بزرگ بعد از خواندن متن استعفای شماتازه متوجه شدم چرا بعضی ها در سایت خود سعی میکنند از تکنیک های شما که مستقیم ازیارومه گرفته شد ایراد بگیرند علت ان هست که در نبود امثال شما آنها هر کاری بخواهند با توآ میکنند و اگر شماها در کنارشان باشید یغینن نمی توانند نقش دایه ی مهربان تر از مادر را بازی کنند به امید روزی که توآ در جاده مستقیم به مقصد بار بگیرد باسپاس فراوان

باسخ‌به: آرزو 11 years, 8 months ago #2129

درود بر استاد گرانقدر مصطفی جلیل زاده
قبل از هر چیز جا دارد از بزرگ گورانی همچون جناب عصار - داریوش عزیز-  دکتر وثوقی  و آقای جمشید جاویدان  و ...  تشکر و قدردانی کنم که با تلاش شبانه روزی  وقت گرانبهایشان را صرف همراهان توآ میکنند .
 استاد جلیل زاده با توجه به اظهارات و فرمایشات متن استعفائ جنابعالی  بنده هم بعنوان یک عضو کوچک از انجمن ووتا ( توآ ) به تصمیم و درخواست شما احترام  ویژه ایی قائل هستم .استاد بزرگ همه ما شاهد تمام تلاشهای شما از جمله استاژهایی مختلفی که در سراسر شهر های ایران بدون هیچگونه دستمزدی برای ووتا  برگزار کرده اید هستیم
بعد از  مطالعه کردن متن استعفا به این نتیجه رسیدم که اعتراض شمابرای پیشبرد کونگ فو توآ به سازمان ووتا همچین بی منطقی هم  نبوده ولیکن انتظار آن را داشتم که در کنار استادان توسلی و اسدالهی و...  که  تا این لحظه زحمات زیادی برای جهانی کردن هنر رزمی ایرانی کشیدند باشید و ما را حمایت می کردید
بایرومه جلیل زاده شما چه سمتی در ووتا داشته باشی و یا نداشته باشی برای همه ما بینظیر و بهترینی
امیدوارم همراهانی که در مسیر ووتا برای اهداف ومشترک جهانی شدن توآمیکوشند باعث رنجش شما نشود.
پیروز٬ پرتوان و پاینده باشید .
نماینده اتحادیه انجمنهای توآ (ووتا) در فرانسه - محسن ترکمن
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, مهدی صعودی, حیدرپور

باسخ‌به: آرزو 11 years, 8 months ago #2130

• Assar
  • Administrator
محسن عزیز تشکر فراوان از لطف شما از طرف خود و دیگر دوستان، آنچه برای شما عزیزان انجام میگیرد اندوخته ای است که به ما سپرده شده.
با اجازه از استاد جلیل زاده، ما برای هدف خود نمایان گری داریم که ان نمایان گر توآ است و چند کلامی از زبان توآ برای عزیزان، توآ دعوت است ، توآ خوش آمد، توآ احترام است، توآ همراهی است وتوآ مرکب نیست که بر ان سوار شویم تا ما را به مقصد برساند، توآ راه است(همراهی در راه) و طریقت دانایی .......،و بالاخره توآ ترکیب است نه تجزیه، نه میشود به ان اضافه کرد نه میشود از ان کم کرد. تشکر از دوستان و همراهان.

دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت

باسخ‌به: آرزو 11 years, 7 months ago #2135

با سلام خدمت استاددلسوز کانگ فو توا استاد جلیلزاده ودیگرهمراهان
استاد من هم مثل دیگردوستان وقتی متن استفای شما را خوندم ناراحت شدم ولی از طرفی به شماحق میدم همانطوری که شما گفتید اگر قرار باشه توا اینجوری جهانی بشه که رقص چوب وکشتی که هیچ ربطی به توا نداره و( به نظرم من دراوردیه )به توا اضافه بشه دیگه اینجوری ما میشیم مضحکه دست این واون وباعث تمسخر میشیم و اگر قرار باشه سرو ته تکنیکها رو بزنیم که این دیگه توا نیست این دقیقا میشه یه ورزش دیگه نه اون کونگ فو توایی که ما میشناسیم واقعا کار شما عقلانی بوده وهمه ما شما رو حمایت میکنیم اصلا اگرفدراسیون ودیگراقایانی که الان در راس هستند هر چیزی رو بخواهند به توا اضافه یا کم کنند ما زیر بار نمیریم وتوا رو همانطوری که باید کار میکنیم نه کم نه یشتر
استاد جلیلزاده یک سری ادمها هستند که در تاریکی یه حرفایی رو میزنند که پوچ وبی اساسه اون افرادی که میگویند شما با جیب پر از پول از ایران بر میگردید یاوه گوهایی بیش نیستند که به گوشه ای ایستادند وهیچ کاری برای توا انجام نمیدهندوفقط ادعا دارند ولی ما شما رو کاملا میشناسیم و میدونم چه دلسوزیهایی در حق توا انجام دادید اگرکسی بخواهد به شما افترا بزنه ما وظیفه خودمون میدونیم که از شماحمایت کنیم ومحکم توی دهن این افراد بزنیم واین کار حداقل کاره در قبال خوبیهای شما به ما. واقعا بی انصافیه شماکه این همه وقت برای ما میگذارید وما بیتفاوت باشیم
ما همیشه همراه شما هستیم چه شما در ووتا سمتی داشته باشید چه سمتی نداشته باشید. بی شک تصمیمی که شما گرفتید درست بوده وما از شما حمایت میکنیم
با تشکر فراوان از شما به خاطر سختیها وخوبیهایی که در حق توا وما انجام دادید واین رو مطمن باشید همه جا از شما به نیکی یاد میکنیم
از ره غفلت به گدایی رسی گر به خود ایی به خدایی رسی به خود ا

باسخ‌به: آرزو 11 years, 7 months ago #2139

• pedram
  • Senior Boarder
توا.
با سلام خدمت استاد بزرگ استاد مصطفی جلیل زاده
استاد وقتی من دیروز متن استعفای شما را خواندم به خیلی چیزها پی بردم .
بعضی از ما ایرانی ها وقتی میبینیم که یک چیز اصیل و ریشه دار مانند کونگ فو توا دارد در بین جوانانمان محبوب میگردد فکر های پلیلدی به سرمان میزند که قصد سوئ استفاده از علایق انها داریم همانند بعضی از مسائل مانند =پیدایش کونگ فو توا سنتی/توتایما/گیلما/پرتوا/21/ذات ما/فو کونگ فو /نیو کونگ فو و...........که اخیرا ما زیاد شاهد انها هستیم و مولدان ان ادعا های زیادی میکنند و کونگ فو توا را فقط برای جیبشان دوست دارند و حتی بویی از کونگ فو توا ی واقعی نبرده اند
اما شما در بین این اشخاص کلاهبردار و امواجی /امدید بدون هیچگونه ادعا و منت /از وفت باارزشتان زدید و این ورزش رزمی که ریشه در ایران باستان دارد را به سوی یکنواختی سوق دادید/زحمات شما باعث شد که کونگ فو توا جهانی شود/پوشالی بودن بعضی از سبک های کونگ فو توا مشخص شد/بد و خوب روشن شد/و کونگ فو توا را به جایگاهی که در حال حاضر در جهان است رساندید و حتی وبسایتتان به حالت اموزشی دراوردید و بدون هیچ منت و ادعا فیلم های اموزشی بسیار رسا گذاشتید که کمک بسیار بسیار بسیار زیادی به جامعه ی توا کرد
ولی سازمان ووتا و امواجی ها قدر زحمات را شما ندانستند و در حقتان بی انصافی کردند در حالی که در قبال سمینار ها هیچ هزینه ای از انها دریافت نکردید .استاد جلیل زاده شما چه در فدراسیون سمتی داشته باشید و چه نداشته باشید در قلب من /ما وهمه ی توا کاران جای دارید
و زحمات فراوان شما هیچ گاه به فراموشی نخواهد سپرده شد و سازمان ووتا و فدراسیون کونگ فو به مرور زمان نبود شما را احساس خواهد کرد
برای شما ارزوی موفقیت و سربلندی دارم
همراه شما
پدرام نادری
توا
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, hamid, rezatoa, مهدی صعودی, حیدرپور

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2141

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود بر همه دوستان همراهان و استادان گرامی توجه بفرمایید که این انفجار سبکها فقط در ایران وجود دارد و در هیچ جای دنیا دیده نمی شود ! جالب است که این همه سبک های عجیب و غریب فقط از کونگ فو و بویژه از کونگ فو توآ منشعب شده اند و هنوز هم در حال انشعاب هستند ! عجیب تر اینکه بسیاری از اینها در ایران بوجود می آیند ولی نامهای جارجی( غربی و یا ژاپنی) را یدک می کشند . یکی نیست از اینها بپرسه تفاوت این به اصطلاح سبکها با کیک بوکسینگ در چه هست ؟!
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, pedram, rezatoa, مهدی صعودی, حیدرپور
Time to create page: 0.25 seconds