• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: استعفا

باسخ‌به: ترسیمات هندسی خطوط 11 years, 7 months ago #2250

در رابطه با متن و سوالی که مطرح کردم !
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2260

سلام به همگی همراهان توآ
آقا سعید در باره کدام اهداف آینده ووتا صحبت می کنید و کدام حال روز توا کاران !
حال روز توآ کاران قبل از تشکیلات سازمان ووتا چگونه بود و امروز به چه شکلی است
استاد جلیل زاده در کنار ووتا توانست استاژ های مختلفی در جهت هماهنگی و یکنواختی تکنیکی  در سرار شهر های ایران برگزار کند  و اگر تلاش و زحمات استاد جلیل زاده نبود امروز بازار سی دی های آموزشی کونگ فو این افراد  رونقی نداشت
 افرادی بوددند که بعد از گذراندن این دوره ها در حال حاضر ادعای جهانبانی و ... میکنند.
امروز خوشبختانه  شاهد ۴۵ کشور جهان هستیم که توا کار میکنند و توآ در آن کشور ها ثبت قانونی شده است
این کار ارزشمند برای شما بی اهمیت است !
فکر میکنم مهمترین اهداف استاد بزگ میرزایی هم این بود که کونگ فو توآ را ایرنی جلوه دهد و در راستای آن میکوشید
افرادی که معتقد هستند که  قبل از بوجود آمدن انجمن ووتا ٬ کونگ فو توا اصیل کار می شد و وضعیت بهتر بود مخالف هستم ٬  چرا که  اگر چنین بود این همه سبکهای من درآوردی که از کونگ فو نشعت گرفته اند وجود نداشت
وآنقدر شاهد هرج ومرج در ایران نبودیم.
و اما رشته تکواندو و یا هر رشته  رزمی دیگری که  درالمپیک وجود دارد
شما که معتقد براین هستید که این رشته فقط مشت و لگد می زنند و از آیین و فلسفه مبارزه هیچ نمی دانند
در رابطه با کشور ایران موافق هستم ٬ چون نحوه سیستم آموزشی ایران به این شکل است
دوست عزیز یه نگاهی به کشورهای اروپای غربی بیانداز حتما روشن خواهی شد

پیروز و پایدار باشید
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, rezatoa, حمید بروجنی

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2261

من با اقاي تركمن موافقم. اهداف و نيت ووتا قابل ستايشه ولي كاركرد بعضي از دست اندركاران و مخصوصاً رييس ان، ووتا را به بيراه كشيده است.
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2263

درود بر استاد جلیل زاده عزیز
دوستانی که معتقد هستند با بوجود آمدن اتحادیه ووتا ٬ امروزه ما  کونگ فو توآ اصیل ایرانی را از دست خواهیم داد
از ایشان خواهم پرسید آیا
سلاحهایی مثل سای و ریکیما که در کونگفو توآ وجود دارد
ویا ورزش یوگا و طب سوزنی و ....ایرانی هستند ؟ 
چگونه میتوانیم توا را جهانی و المپیکی کنیم و در مقابل سازمان عظیمی مثل اسپورت آکورد مدعی باشیم که کونگ فو توآ ٬ هنر رزمی ایرانیان است ؟

باسخ‌به: متن استعفا از کمیته داوران 11 years, 7 months ago #2264

با درود ،

دوست گرامی آقای ترکمن ،

- در پاسخ به سوال اولتان مبنی بر اینکه چرا بنده در مسابقات شیراز قضاوت نکردم توضیح کافی را خدمتتان دادم ، شما یک مورد با مدرک به بنده نشان دهید که در یک تورنمنت رئیس کمیته داوران خودش در حال قضاوت می باشد تا من نیز بخاطر عدم انجام این کار پاسخ گو باشم .

- در مورد سوال دومتان که پرسیده بودید ( این افرادی که مدعی و دلسوز توآ هستند چه قدمی برای توآ و پیشبرد آن برداشته اند ؟ ) با نگاهی به عملکرد آنها می توان تشخیص داد که چه کرده اند ، در ضمن استاد جلیل زاده پاسخ لازم را دادند .

- و اما در خصوص استعفای بنده ، که چرا بلافاصله بعد از استعفای استاد جلیل زاده مطرح شد باید عرض کنم چندین ماه بود که در مورد مسائل بوجود آمده ( که لازم نمی بینم در این مکان بیش از آنچه گفته شده به آن بپردازم ) با تحمل بی مهری ها به خاطر خانواده بزرگ توآ با هم در پی پیدا کردن راهکار جهت حل مشکلات و برنامه ریزی جهت انجام بهینه امور بودیم ، در کنار این مسائل خودتان شاهد تهمتهایی که در سایت های مختلف مخصوصا فیسبوک زده می شد بودید چقدر وقت و انرژی مان صرف پاسخ به گزافه گویی ها شد ولی دریغ از یک واکنش توسط ووتا ، حال این مسائل و مواردی که در متن استعفایم به آن اشاره شده را کنار هم بگذار ، اگر شما جای من بودید حاضر به ادامه همکاری می شدید ، در نهایت با صحبتهای فراوانی که با استاد جلیل زاده داشتیم به این نتیجه رسیدیم که راه خود را جدا کرده و در مسیر دیگری به خانواده کونگ فو خدمت نمائیم .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, ابراهیم, حمید بروجنی

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2267

اقاي تركمن، اينجا منظورتون را متوجه نشدم.
Time to create page: 0.21 seconds