• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: استعفا

باسخ‌به: استعفا 11 years, 7 months ago #2091

درود برهمه ی رهروان طریقت دانایی
گفت استاد مبر درس از یاد یاد باد آنچه به من گفت استاد
یاد باد آنکه مرا یاد آموخت آدمی نان خورد از دولت یاد
هیچ یادم نرود این معنی که مرا مادر من نادان زاد
پدرم نیز چو استادم دید گشت از تربیت من آزاد
بس مرا منت استاد بود که به تعلیم من اِستاد استاد
هر چه میدانست آموخت مرا غیر یک اصل که ناگفته نهاد
قدر استاد نکو دانستن حیف! استاد به من یاد نداد
گر بمردست، روانش پر نور ور بود زنده، خدا یارش باد
استادجلیل زاده عزیزنمیدانم ازتصمیمی که گرفته اید خوشحال باشم یا غمگین،ولی به تصمیمتان احترام میگذارم وازشماتقاضادارم که چراغ راه همه ی ماباشیدوادامه ی راه راازطرف خودتان به ماقطع نفرمایید.
آرزوی سلامتی برای شمااستاد بزرگ راازخداوندبلندمرتبه خواستارم
777
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, پویا حق شناس, حمید بروجنی

دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2094

متن و دلیل استعفا

با درود و سلام،
اجازه بدهید قبل از هر چیز ابراز سپاس و تشکرات قلبی خود را حضور تک تک شما عزیزان برسانم که همیشه و در همه حال پشتیبان و مشوق من بوده اید و عرض عذر خواهی کنم اگر احیانا باعث ناراحتی و آزردگی شما شدم. در زیر متن استعفای خود را به حضور عموم میرسانم و شما عزیزان را به داوری دعوت میکنم تا اگر خارج از خط و مشی و اهداف کونگ فو توآ عمل کرده ام، بفرمایید... رای شما را با جان و دل بروی چشم خواهم گذاشت.

متاسفانه بعد از بارها چشمها را بستن و به امید درست شدن شرایط نشستن، نتیجه ای حاصل نشد و اعتراضات بجایی نرسید. با اینکه سازمان ووتا ابتدا بصورت دمکراتیک آغاز شد و اهداف بزرگ و والایی بخود داشت خیلی زود به کج راهه و بیراه افتاد. مشکل نه اینکه از کمبودها بود، که کمبودها وجود داشتند، ولی عشق و عرق دست اندر کاران به راه، و با کار و تلاش آنها، راه قابل پیمودن بود و بمرور اهداف قابل رویت. ولیکن مشکل در راس بود و تکروی ها... مشکل دخالت در چهار چوب و استخوان بندی کونگ فو توآ بود... مشکل در تکه پاره کردن و اضافه کردن بود... مشکل در تغییر ماهیت اصل توآ بود... با اظهار اینکه توآ را ساده کنیم تا جهانی شویم،،، رقص چوب و کشتی اضافه کنیم تا جهانیان را جذب کنیم،،، از سر بزنیم،،، از ته بزنیم،،، از اینور و آنور بزنیم تا المپیکی شویم... سوال من این است، حتی اگر با این کارها المپیکی شدیم آیا کونگ فو توآ همانی خواهد بود که قبلا برای چهل سال بود؟؟؟ و من و تو با تمام زحمات و مشکلات به امید رسیدن به "دانشکده انشاء تن و روان" نگاهش داشتیم که به چنین روزش بیاندازیم؟؟؟

همیشه ما را غریبه دانستن و دور نگاه داشتن. ولی نه در کار کردنها و دویدنها... بعضی از دوستان میگویند " بلاخره ووتا باعث آوردن ما به ایران شد". من آن دوستان را نمی دانم، ولی خودم هیچ دینی به ووتا ندارم، چونکه چندین برابر مخارجی که صرف من شده، من برای ووتا با استاژ هایی که انجام دادم، بدست آورده ام. با وجود اینکه بارها به مدیریت اعتراض کردم که شما ریالی بابت این کلاسها و درآمدها بمن نپرداختید، لااقل این را به اراجیف کسانی که ادعا میکنند من با جیبهای پر پول ایران را ترک میکنم بگویید. تا روشن شود که اینطور نیست... هر بار به دلایلی از زیر این گفته شانه خالی کردند...

حال بعضی از همراهان من بعد از اینکه سی و سه سال بدون هیچ چشمداشتی خالصانه و بی ریا، و بدون هیچ انتظاری همیشه با دل و جان دانسته های خود را در اختیارشان گذاشتم، در هر زمان و مکان حمایتشان کردم... امروز روز با این گفته که "صلاح دید توآ را در همکاری با ووتا میداند" و چنین وانمود میکنند که من بعد از سی و هفت سال کلاس داری و تدریس کردن و در هر شرایطی تکیه بر اصالت و یکپارچگی کونگ فو توآ داشتن، دیگر راغب به پیشرفت و پیشبرد آن نیستم، ولی آنها هستند!!!

من در پاکی نیت آنها شکی ندارم. ولی در بجا نیاوردن حقانیت دوستی و احترام، همینطور برای عرق ریختن ها و گلو پاره کردن هایم آنان را نمی بخشم. به هر حال با اینکه سنم از بعضی از آنها چندان زیاد نیست، ولی همچون پدری برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.

.jpg
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2098

• Jamshid
  • Platinum Boarder
TO'A
The following user(s) said Thank You: حیدرپور, حمید بروجنی

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2099

درودبه استاد جلیل زاده ی عزیز
من بعد ازاینکه متن استعفایتان رامطالعه کردم سری به نشریه ی رزمی نیروزدم که درآن مصاحبه ی آقای منتظری باخبرنگارآن نشریه مبنی برتغییرنام کانگ فوتوآبود.
دراین مصاحبه آقای منتظری رییس ووتااعلام کردکه ازاین پس کانگ فوتوا به توآتغییرخواهد کردوکلمه ی کانگ فوحذف میشود،ووقتی دلیل اینکارراازآقای منتظری پرسیدنددرجواب فرمودند:کونگ فویک کلمه ی چینی ست واگربخواهیم کانگ فوتواایرانی جهانی شودناچاریم آن رابانام دیگری صدابزنیم وچيني‌ها خود را صاحب اين هنر رزمي مي‌‌دانند و به هيچ عنوان چشم ديدن كونگ‌فو دومي را ندارند؛وزماني كه بحث عضويت ما در اسپورت اكورد وسط آمد، همين سازمان جهاني ووشو (iwuf) واكنش نشان داد و مدعي شد كه اگر كونگ‌فو ايراني خواهان عضويت در IOC ، اسپورت اكورد و يا شوراي المپيك آسيا است، بايد زير مجموعه IWUF قرار گيرد. براي ما هم كه به هيچ قيمتي حاضر نبوديم زير بيرق چيني‌ها برويم، صلاح در اين بود كه نام تشكيلات خود را عوض كنيم.
حالااستادجلیل زاده آیاواقعا چینی هاازاین بابت ناراحت میشوند اسم ورزش ماکانگ فوتوآباشد؟یا داستان چیزدیگه ایه؟لطفاماراآگاه سازید.
سپاس ازلطفتان
777
The following user(s) said Thank You: Assar, حیدرپور

متن استعفا از کمیته داوران 11 years, 7 months ago #2102

با درود خمت اساتید و همراهان گرامی ،

قبل از هر چیز بایسته می دانم از حمایت و اظهار لطفی که در این چند روز از تصمیم اینجانب و استاد جلیل زاده مبنی بر قطع همکاری با اتحادیه انجمن های جهانی توآ داشته اید صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم ،.

پیروز و پاینده باشید

همراهتان فرشاد وثوقی
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, Kung Fu To'a, حمید بروجنی

باسخ‌به: دلیل و متن استعفا 11 years, 7 months ago #2105

درود بر استاد جلیل زاده
با شنیدن استعفای شما بسیار ناراحت شدم.
کاش این اتفاق نمی افتاد. توآ به کسانی مثل شما نیاز داره.
فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واسه شما آرزوی موفقیت دارم.
توآ
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, حیدرپور, حمید بروجنی
Time to create page: 0.20 seconds