• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: هم دوره ای ها

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7330

سلام
من آقای هادی خیاط زاده را خوب میشناسم.
در ضمن کدامیک از مطالب ایشان بنظر شما فيلسوفانه ست؟
The following user(s) said Thank You: مهدی صعودی

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7337

با سلام
استاد این سازمان سیاه جامگان چی هست که اینقدر در فیسبوک توسط خانم شادی جمال آبادی که انگار خانم خیاط زاده هستند تبلیغ می شوند و فکر کنم منظور از مطالب فیلسوفانه ای که hamidreza zadegan گفتند همون متنهایی است که توسط شادی جمال آبادی در فیسبوک از طرف آقای خیاط زاده آورده می شود.
استاد برای منم سوال است که آقای خیاط زاده از نظر تکنیک، مبارزه و ذن در چه سطحی بودند که اینقدر در فیسبوک برایشان تبلیغ شده
با تشکر

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7338

• omid
  • Fresh Boarder
با سلام خدمت استاد جلیل زاده
بنده هم در مورد آقای خیاط‌ زاده سوالاتی دارم. ایشان توسط همسرشان که در فیس بوک فعالیت دارند فیلسوف معرفی میشوند!!!!! همسرشان مطالب گنگ و عجیبی را تحت عنوان فلسفه ایشان در فیس بوک ارسال میکنند که با هیچ منطقی مطابقت ندارد. ایشان مدعی هستند که شالبند سبز دارند و در تمامی مراحل کنار یارومه بودند!!!!! ایشان مدعی هستند که بعنوان سفیر توآ به خارج از کشور سفر کرده و با قهرمانان رزمی جهان مبارزه کرده اند!!!!! اگرچه ادعاهای ایشان برای بنده غیر قابل باور است ولی کنجکاوم که بدانم ایشان تا چه اندازه در توآ نقش داشته اند و آیا شالبند سبز رسمی بوده اند یا خیر.

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7348

با درود،

والا هادی از دوستان منه و ما سالها باهم چه در ایران و چه در خارج از ایران باهم زندگی کرده ایم و من شناخت کامل در مورد ایشان دارم .
هادی خیاط زاده آدم پاک و ساده ایست ، ولی خوب بعضی موقع ها سیماش قاطی میکنه کارهای پرت و پلا انجام میده .
از کونگ فو کارهای قدیمیه ، گو اینکه کارش از همان اول زیاد تعریفی نداشت ولی بهتر از شاگرد خود آقای سلامی بود. میدونید که سلامی ، کونگ فو ۲۱ از دست پرورده های آقای خیاط زاده است در دانشکده افسری زمان شاه.
خانم جمال آبادی هم خود هادیه و وقتیکه فهمید من متوجه موضوع شده ام بطور کل من و کسانیکه با من در کانادا ارتباط نزدیک دارند رو بلاک کرده.
بنظر من زیاد حرفهایی که میزنه را جدی نگیرید ، بیشتر برای مزاح بدونید.
The following user(s) said Thank You: hamid zadegan, mohammad, mahdi hasanzadeh, SAEED, مهدی صعودی

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7349

استاد با تشکر از حسن توجه شما.
من به جوابم رسیدم.طبق فرمایش شما دیگه این مسئله را کش نمی دهم.با تشکر
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: هادی خیاط زاده 9 years, 11 months ago #7373

• mohammad
  • Gold Boarder
  • مهر ، نخستین پدیده دروازه هستی
درود بر استاد جلیل زاده
استاد من یادم هست شما زمانی در همین سایت( هر چه گشتم پیدا نکردم) نام سه دوره از شالبند سبز ها رو گفتید. بنده جدیدا شنیدم که دور چهارمی هم وجود داشته؟ میشه اسامی اونها رو بفرمایید؟
با تشکر
Time to create page: 0.19 seconds