• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: هم دوره ای ها

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 7 months ago #2948

• hamid
  • Expert Boarder
با سلام خدمت دوست عزیز آقا مسعود بنده شاگرد استاد حمیدی راد یا همان قوچعلی هستم ایشان شاگرد راهبر میرزایی بوده اند در ارتش وجزو شالبند سبزهای سبز ارتشی ایشان می باشندهم اکنون کلاسی ندارند در شاهین شهر استان اصفهان ساکن هستند در ضمن ایشان بنیانگذار کونگ فو توآ استان اصفهان نیز می باشند ولی فعلا به دلایلی اصلا توا کار نمی کنند فقط برای خود فعالیت دارند./ استاد سلامی بحثشان جداست ایشان کسی است که شاگرد راهبر بوده ولی حالا مدعی سبکی به نام توآ 21 است که الان درایران این سبک غیر مجاز می باشد وایشان نیز دنبال این واون برای اینکه بتواند دوباره سبک را برگرداند پس این دو کاملا از هم مجزا هستند یکی نیستند
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, mohsen baoosi, Assar, ali, غلامرضا

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 7 months ago #2952

ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ ،
ﺁﻗﺎﯼ ﻣﺴﻌﻮﺩ ﻣﻦ ﻧﯿﺰ ﺑﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺣﻤﯿﺪ ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ ﮐﻪ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺳﻼﻣﯽ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺣﻤﯿﺪﯼ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﺩ .
ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺣﻤﯿﺪﯼ ﺍﺯ ﺟﻨﮕﺎﻭﺭﺍﻥ ﺍﺭﺗﺶ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﮐﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻫﺎﻡ .
ﺁﻗﺎﯼ ﺳﻼﻣﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺣﻤﯿﺪﯼ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﺗﺮ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﺑﯿﺎﺩ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﻫﺎﯼ ﺷﺨﺼﯽ ﯾﺎﺭﻭﻣﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﺯﻣﺎﻥ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻥ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺍﻡ .ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻨﻮﻋﯽ ﺍﺯ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﮐﺎﺭﺷﺎﻥ طفره ﺭﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ . ﻭ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻣﻼﺣﻈﻪ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ ﭼﭗ ﻭ ﺭﺍﺳﺖ ﺷﺎﻝ ﻗﺮﻣﺰ ﺻﺎﺩﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ .
ﮐﻼ ﺁﻗﺎﯼ ﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺩﻋﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﺗﺨﺼﺺ .

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 7 months ago #2974

بادرودفراوان خدمت همه ی همراهان
استادجلیل زاده میخواستم ازشمابپرسم آیاشخصی به نام محمودمدیرروستارامیشناسید یاخیر؟اونویسنده ی سه کتاب به نام های اسرارالحروف-اسم اعظم-سرالاسرارمی باشدکه روی جلدکتابهایش نوشته حس تومابه گیتگ وحدود12سال پیش ادعای شال سرخی کرده(منبع مجله ی ورزشی جسم وجان)
اگراورامی شناسیدمقداری ازبیوگرافی ورزشی ایشان راتوضیح بفرمایید
777

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 7 months ago #2975

ﻧﻪ ، ﻣﻦ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻢ .
ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﺍﺩﻣﻬﺎﯼ ﻣﺎﻟﯿﺨﻮﻟﯿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﮐﻮﻧﮓ ﻓﻮ ﺗﻮﺍ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﯾﺪﻫﺎﻡ .
The following user(s) said Thank You: mohsen baoosi, Jamshid, سعید, hamid, pedram, rezatoa, ابراهیم, ali

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 5 months ago #3758

سلام به استاد ارزشمند استاد جلیل زاده
ببخشید استاد من مدت هاس سوالی دارم و اکنون اجازه می خوام که بپرسم
استاد شما تا حالا اسمی از استاد صفدرزاده شنیده اید؟ ایشان می گویند از شاگردان استاد میرزایی می باشند و کسی هستند که از ایشان مقام استادی گرفته اند در صورتی که من حتی اسم ایشان را در 3 دوره شال بند سبزان ندیده ام. آیا ایشان درست می گویند.
پیشاپیش از جواب شما متشکرم

باسخ‌به: هم دوره ای ها 11 years, 5 months ago #3759

ببخشید استاد یک سوال دیگه رو یادم بپرسم خواستم متن قبلم رو ویرایش کنم ندیدم.
استاد استاد علی اسکندری که مبدع کونگ فو کمپو می باشند نیز من اصلا جزو شال سبزان ندیدم. ایشان رو شما می شناسید؟
ببخشید استاد من این سوال ها رو می پرسم چون می خوام با مربیان معروف مشهد و ادعاهاشون آشنا شم تا راه اشتباهی رو باهاشون طی نکنم
ممنون
Time to create page: 0.20 seconds