• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: عکس

باسخ‌به: زیباترین عکس یارومه 11 years, 4 months ago #4110

باید عرض کنم نظر به اینکه انسان جایز الخطاست و بنده نیز با این نوع سایت ها آشنایی ندارم متاسفانه دچار سوء تفاهم شدم و پاسخ دادم . بنده عکس مورد بحث را با عکس پروفایل آقای "سید محمد رحیمی" اشتباه گرفتم و پاسخ دادم . من درست متوجه نشدم بودم که کدام عکس را ایشان می فرمایند و بنده طبق عکس پروفایلشان جواب دادم و گفتم که ایشان جناب سلامی هستند . وگرنه من هم اطلاع ندارم که شخص وسط اوتایمی کیست . با پورش بخاطر سوء تفاهم و آشنایی نداشتن با سایت .
The following user(s) said Thank You: Jamshid, ابراهیم

باسخ‌به: زیباترین عکس یارومه 11 years, 4 months ago #4152

• hamid
  • Expert Boarder
باسلام وکسب اجازه از استاد جلیل زاده عزیز این شخص در وسط اوتایمی تیمسار مقصودلو هستند که آن زمان به خاطر فعالیتهای خوبی که برای تاسیس باشگاه کونگ فو توا داشتند به ایشان شالبند مشکی افتخاری توسط راهبر اعطا نموده شده است

دو عکس از راهبر ابراهیم میرزایی وتیمسار مقصودلو { نفر دیگر در تصویر شماره 1 شادروان فریاد شیران}
Attachments:
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است

باسخ‌به: عکس 11 years, 1 month ago #4848

• akbar
  • Fresh Boarder
سلام و ارض ادب،با اجازه اسنتد معظم.این عکس مربوط به استاد سلامی میباشد.چون خودم اصل عکس رو دیدم

باسخ‌به: عکس 11 years, 1 month ago #4849

آقای اکبر منظور شما کدام عکس است؟

باسخ‌به: عکس 10 years, 10 months ago #5290

• کاظم
  • Fresh Boarder
سیدمحمدرحیمی wrote:
استاد اگر امکان داره در مورد این عکستوضیح بدید تشکر

با اجازه استاد جلیل زاده عزیز
دوست عزیز استاد احمد سلامی استاد من بود سال67باشگاه دخانیات ارومیه افتخار شاگردی ایشان را داشتم .
قدی کوتاه و جثه ریز ولی قویی داره و هیچ کدام از این عکسها عکس ایشان نیست البته در ارومیه وقتی اموزش کونگفو توآ میداد سرگرد نیروی انتظامی بود برای همین در شهر ما بیشتر به سرگرد سلامی مشهور بود و از شاگردان ارشد ایشان آقای هوشنگ فریدی و مصطفی دادجو را که قدیمترین شاگرداش بودند در ارومیه دانشکده انشاء تن و روان ساخت ولی بعد بخاطر اختلافاتی که سر سایل مالی با شاگردان ارشدش بوجود آمد و بخاطر انتقال کاری از ارومیه به تهران آمد و در خوابگاهای دانشگاههای تربیت مدرس(بلوار کشاورز) و تهران و...آموزش میداد و سبک کونگفو توآ 21معرفی کرد

اما اون عکسها همانطور که سایر دوستان هم اشاره کردند مربوط به تیمسار مقصودلو است وقتی فرهاد وارسته بخاطر حمایتهای دربار اجازه نمیداد سبک کونگ فو توآ بصورت رسمی آموزش داده شود پروفسور میرزایی با یک حرکت نمادین شالبند افتخاری به تیمسار مقصودلو و تیمسار مین باشیان اعطا کرد و با نفوذ این دو تیمسار توانست جلوی کار شکنیهای اقای فرهاد وارسته را بگیرد و بطور رسمی این رشته رزمی را اموزش دهد.
The following user(s) said Thank You: hamid

باسخ‌به: عکس 10 years, 5 months ago #6492

• صمد پورمحمدي
  • Expert Boarder
  • «توآ راز دوستي دانايان است»
با سلام و درود

چند تا عكس از يارمه تقديم به استاد عزيز و همراهان

با سپاس توآ
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, SAEED, حامدعدالتي, معین
Time to create page: 0.14 seconds