• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #92

• Assar
  • Administrator
همراه سیمرغ

صحبت شما منطقی‌ است، اگر قدری تحمل بفرمائید، سوالات پاسخ داده خواهد شد،

مثال، شما یکی‌ از صحبت‌های یارومه را گوش کرده و موضوعی از آن را مطرح کرده و مایل به دریافت جواب هستید، خوش حل خواهیم شد که شما به عنوان یک همراه آن قطعه صدای را برای ما ارسال فرمایید تا با توجه به محتویات آن جواب دریاف فرمائید.

کونگفو یک اسم هست که به خاطر ملموس بودن بر تکنیک‌ها گذشته شده، همان طور که مشخص است تکنیک‌های توآ شباهت به کونگفو چینی‌ ندارد و به غلط آن را در اینترنت و بخصوص در سایت‌های همچون حنا کونگفو به تکنیک‌های شا یولین شمالی و جنوبی نسبت داده شده است.

حال چرا طریقت دانایی، طریقت و یا راه و روش، آن مسیری هست که شخص انتخاب می‌کند تا زند‌گی خودرا به‌‌ آن استوار سازد، و دانایی هماهنگی‌ افکار هاست برای یک هدف مشخص با یک تعریف عملی‌ و علمی‌. دانایی زیرکی نیست، دانا جستجو گرست.

ووتا پایه اصلی‌ آن توآ می‌باشد و هدف شناساندن توآ در سطح وسیعتر و برون مرزی، دیگر هدف هماهنگی‌ تکنیکی در سطح ایران می‌باشد، خواستار همراهانی همچون شما میتواند به این امر کمکی‌ باشد.

توآ برای ما سلام است، خدا حافظی است، تأدیه بر کلام است، هم صد ایست و اتحاد، و ......، یک تنفس.

امیدوارم مطالب برایتان سودمند باشد
[/b]
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #93

با درود و سلام،

دی وی دی های فدراسیون را من دیده ام و تا حدودی آنها را تائید کردم به شرطی که کمیته فنی کونگ فو توآ اشتباهاتی که به آنها ذکر کردم تصحیح کنند و تمامی اعضای کمیته فنی در کلاسهای هماهنگی ووتا که من تدریس میکردم شرکت کنند، که متاسفانه در وهله اول کلاسها محدود بود و در ثانی بعضی از آنان در آن کلاسها حضور نداشتند. در کل آن ویدئوها اشکالات زیادی دارند.

در مورد تکنیکها که خواسته بودید، من به مرور آنها را در این سایت گذاشته و خواهم گذاشت.

در رابطه با نام و تلفظ "کونگ فو" یا "کانگ فو" هر دو یکی هستند یعنی "یو" در انگلیسی صدای "ا" میدهد. برای همین کونگ فو مینویسیم و کانگ فو تلفظ میکنیم.

پیروز و پایدار باشید.
The following user(s) said Thank You: Nasim, سیمرغ, milad mohaghegh, حمید بروجنی

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #102

سلسله انشاء تن و روان در هفت مايگاه بر اساس دانشکده انشا ء تن و روان
مايگاه يکم - علم فيزيولوژيکی فعاليتهای بدن انسانی
جسم پايگاه تفکر و خاصيت جذب و درک آن بر اسرار هندسی و توليد انرژی و لمس امواج در آزمايشگاه عظيم بدن انسان است. فرهنگستان تن (کونگ فو توآ) متکی برهفتاد و سه هزار تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازی و خاصيت های موجی به خود و کرات و در مجموعه حرکات تا مرز توان سازی نيروهای فيزيکی و فيزيولوژی بدن انسانی است. بر کشف اين دنيای ناشناخته همچون راز کهکشان تا ذره‌ای پيش رفته و درک اسرار فيزيک انسانی در کاوشيم و در جهان بوده‌ها به زيباترين توان تن بر آیين مهر بقاء بکوششيم.
مايگاه دوم - انشاء علوم انسانی
انديشيدن، استدلال و تفکر در محور علوم عالم از تولد تا تولد انديشه‌ها از طريق دانش زمان به درک حيات رسيدن است در مايگاه دوم از زبان علم بر محور فيزيک، رياضيات، شيمی، انديشه انسان را پروريدن و وی را بطور بارور به جهان اسرارآميز رهنمون کردن است.
مايگاه سوم - روانشناسی تکنولوژی
رهنوردان انديشه با کشفيات و فرضيات و ايجاد تحولات، انسان را در امواج حيات حيران و سرنوشت و نابسامانی او را فرمان داده‌اند اين مايگاه رهنمونی به برد عصر هيجان زده و حل مشکل حال و آينده نوجوانان، زنان و مردان و انديشه انسان را بر نهايت سرعت تصوير جسم به درک فکر، نگهبان نمودن است.
انشاء پزشکی - مايگاه چهارم
درکی بر احوال موجودات زنده و تفکری بر ارزيابی تن از طريق طب سوزنی، علم العصاب، فيزيولوژی(ماده و انرژی )، خاصيت فيزيکی و شيميايی متکی بر محاسبات رياضی بر بنيان کاوشی نو و ره‌گردی بر بازتاب جهان ماده( خاصيت جرمی ) و روان گرایی ( سرعت تا بی جرم ) بر روند آموزش و اساس دانشکده توآ رهنمودن است.
مايگاه پنجم - فلسفه‌گرایی يا نگرش تفکرآميز
پژوهشی در ورای انکار و شک و رسيدن به فراسوی مرزی که شک منطقی ما را به قا طعيت راهبر شود. اين بيان انسان را در جهان بر آگاهی زيست پنهان، يکسان در دست انديشيدن و در بحر تفکر فرو رفتن و ترسيم دريافت و درک را به نفس کشيدن تا به آرامش و روشن بينی در جهان انسان رسيدن است.
مايگاه ششم - روح روان
روح فرياد انديشه و در نتيجه گردهم آیی تن و روان با ايجاد تفکر و تمرکز و گونه‌ای تبديل ماده بر سرعت جرم و تبديل خاصيت انرژی از ماهيت به ذات و سلسله مجهولات را پيمودن است.
روح روان در نمود انديشه انسان و انسان شاهکار جهان... و انديشه جهان يعنی انسان... پس انسان در برترين توانايان در علوم کيهان و هر انسان متکی بر زمان پس انسان به درک راز جهان و نمود بودن وی در بی پايان و اين راز دانايان به دريافت بی زمان است.
انسان فرهنگ زمان در بی زمان
مايگاه هفتم - جهان مجهولات: فراتر از خويشتن
پختگی فکر زمان در تفکری بی زمان
فراتر از خويشتن = بعالم پنهان و جهان معنا و به دنيای نگرش تفکرها رسيدن است.
فراتر از خويشتن = جهان آفرينش را پویيدن و راز هستی بخش را جویيدن است.
فراتر از خويشتن = جهان تابش امواج و رابطه آن با سلسله اعصاب و بهره گيری از منبع انرژی حيات و بر نهايت سرعت و انديشه و خاصيت انديشه در ماده به کنکاش کردن است.
فراتر از خويشتن = به انشاء ( اسرار فيزيکی تن بره آورد حالات و حرکات متکی بر رياضيات، روانشناسی تکنولوژی، علم گرایی، فلسفه گرایی ، فيزيولوژی (پزشکی) و بر روح و روان رسيدن است.
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, سیمرغ, Ali Torkaman, حمید بروجنی

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 8 months ago #1018

• SAEED
  • Gold Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی
با سلام و خسته نباشید
من یک سی دی در رابطه با تکنیکهای هفت خط کانگ فو پیدا کردم که بعضی از اساتید معتبر آن را اجرا کرده بودند ولی قدری با تکنیک هایی که من آموزش دیدم متفاوت بود
مثلا در خط یک که توسط جناب آقای فیروز حبیب پور اجرا شده بود در محور اول هایس سوم را اجرا نکردند
میخواستم بدانم آیا منظور شما از سی دی که فدراسیون ارائه داده است این سی دی می باشد؟

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 8 months ago #1038

فکر کنم فدراسیون دو سری سی دی تکنیکی ارائه کرده است که من هیچکدام را تائید نمی کنم.
The following user(s) said Thank You: mohsen baoosi, mohammad

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 6 months ago #2997

با درود - امیدواریم که هر چه زودتر سی دی های آموزشی استاد جلیل زاده جایگزین همه سی دی های موجود شده و همه جا تکنیک ها به یک شکل صحیح و با تایید ایشان آموزش داده شوند زیرا هر گونه تغییر در آنچه یارومه ابداع کردند نه تنها می تواند مایه آسیب های ( گاهی جبران ناپذیر) در تن و روان هنرجو شود بلکه دست کم او را به بیراهه بکشاند.
استاد جلیل زاده در جایی نوشته بودند " هر حرکت بند انگشت در کونگ فو توا توجیه دارد" ، پس چه تاثیراتی می تواند تغییر در تک تک تکنیکها برای ما در پی داشته باشد چه برسد به تغییرات در محورها و خطوط کونگ فو توا!

آقای جلیل زاده از زحمات شما در این راه سپاسگزاریم !
شهر خالیست ز عشاق مگر کز طرفی
مردی از خویش برون آید و کاری بکند.
Last Edit: 11 years, 6 months ago by Alee Hejazi. Reason: تصحیح املایی و دستوری
Time to create page: 0.26 seconds