• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #79

با سلام
درمورد فیلم یمی همونطور که استاد وثوقی گفتند آقای صراف نیا گوینده بودند نه آقای ریاحی، آقای ریاحی یکی از دوستان استاد بنده هست ونمیدونم آقای سلامی که اسم خودشو دکتر گزاشته و خودش شالبند مشکی می بنده وبه شاگردانش شالبند سرخ می دهد من نمی دونم کی این شالبندان سرخ رو تایید کرده، اگه شما شالبند سرخ میدی خودتم باید در اون اندازه باشی نه یک شالبند مشکی شالبند سرخ بده. به خدا اگه خودتم بدونی چی کار میکنی.
در مورد راهدان،راهبان، جهانبان هیچ کس نتوانست از درجه ی راهدانی بالاتر بره وکسانی که ادعای راهبانی،جهانبانی می کنند به قول صحبت یارومه باید دیگران هم در مورد آن ها نظر بدهند.
با تشکر

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #80

با درود مجدد
دوست گرامی از قدیم گفته اند آنکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد مطمئنا در یکی از شهرهای نزدیک محل اقامت تان اساتیدی هستند که شما و دوستانتان از تجربیاتشان بهره مند گردید فقط توصیه من به شما این است که قبل از ثبت نام حتمأ از سوابق و تجربیات ایشان مطمئن شوید ،
در خصوص " یم می " از اینکه شما منظور مرا متوجه نشدید تعجب نکردم چون به گفته خودتان تجربه زیادی در کونگ فو ندارید باز هم حرف خود را تکرار میکنم " یم می " فیلم نیست انشاالله در آینده با کسب تجربیات بیشتر به این مسأله پی خواهد برد .
موفق باشید.

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #84

• سیمرغ
  • Fresh Boarder
جناب آقای فرشید و سایر اساتید درود بر شما
ممنونم که جواب سوالات بنده را نوشتید ولی باید بنویسم که شما صحیح میفرمائید آنکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد ولی با توجه به اینکه خودتان هم بهتر از بنده در جریان سبک های تازه و من درآوردی هستید بنده و سایر علاقه مندان و دوستانم در تردید هستیم که کدام سبک اصلی هست و چه کسی وفادار مانده به یارومه
با وجود سبک های نظیر : 21، هنا گونگ فو، سنتی ، ووتا و... ما کدام یک را آموزش ببینیم
و اینکه آیا ووتا طبق گفته های یارومه هست آیا ووتا با آنکه استاد جلیل زاده کار میکند یا شما اساتید یکی هست یا نه و اینکه از کجا تکنیک های صحیح را آنگونه که یارومه ابداع کرده اند یاد بگیریم ایکاش که حداقعل استاد جلیل زاده فیلم های آموزشی این خط ها را برای ما بگذارند (برای دانلود)
و در آخر بنده مصاحبه های یارومه را گوش کرده ام که در آن اشاره میکند که کانگ فو 7 مایگاه دارد سوال اول اینکه مایگاه به چه معناست اگر به معنای خط هست پس چرا الان حتی کسانی که ووتا کار میکنند 10 خط دارند ؟
با تشکر
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیسوته رود

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #85

با درود
برای اینکه جواب جامعی به سوالات شما و دیگر دوستان و همراهان در این سایت ( به عنوان مرجع ) داده شود تاریخ کونگ فو توآ را قبل و بعد از انقلاب در یک مبحث جداگانه جهت استفاده علاقمندان به کمک و همراهی اساتید و پیشکسوتان گرانقدر قرار خواهم داد که جواب تمام سوالاتتان را که در متن بالا نوشته اید را در آن خواهید یافت .
در مورد فیلم های آموزشی شما با وارد شدن در قسمت بخش آموزشها در همین سایت میتوانید از اولین مرحله یعنی آموزش اصول کلاسیک قدم به قدم مراحل آموزشی را طی کنید و اگر سوالی داشتید با استاد جلیل زاده میتوانید آنرا مطرح کنید .
پیروز و شادکام باشید .

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #86

با درود و سلام، دوست عزيز "سيمرغ"، ووتا به هیچ عنوان سبك و راه نيست كه شما با دیگر سبكها مقايسه ميكنيد. ووتا فقط يك سازمان و يا يك اتحاديه ايي است كه هدفش گردهم آوردن كسانيست كه خواستار فراگیری توآ هستند. همكاري من با ووتا هم بمنظور هماهنگی و يادگیری تكنيكهاي اصيل و بدون كم و زياد توآ ميباشد. يكي از شروط و اهداف من در ووتا حفظ كردن و بكار بردن شرايط و ماهيت کونگ فو توآ بهمان صورت و شيوه ي بنيانگذار آن "پرفسور ابراهيم ميرزايي" است. من بارها گفته ام با هر كسي كه به هر عنوان، پیشوند یا پسوندی به کونگ فو توآ اضافه كند مشكل دارم و انان را نرخ به روز خوراني مي نامم كه از نظر كاركرد كم آورده اند ولي بخاطر حفظ موقعيت و درامد مادي با دروغپردازی جوانان ما را گمراه ميكنند
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, پویا حق شناس, Delete, سیمرغ, milad mohaghegh

باسخ‌به: تاریخ تحولات توا بعد از انقلاب سال 1357 11 years, 11 months ago #87

• سیمرغ
  • Fresh Boarder
درود بر همه شما اساتید مخصوصا استاد جلیل زاده
ممنونم که جواب سوالات بنده رو نوشتید
با خواندن نوشته های شما باز سوالات و نکته های جدیدی در ذهن بنده بوجود آمده که دوست دارم اگر امکان داشته باشد بازهم جواب بنده را بدهید تا هم من و سایر دلسوزان کونگ فو از آن بهره مند گردیم
سوال اول اینکه فدراسیون کونگ فو ایران تقریبا چند سال پیش آموزش تکنیک های کونگ فو رو در سی دی ها و دی وی دی ها ارائه کرد که در آن آقای رضا حیدری رئیس فدراسیون اعلام کرد که تکنیک ها استاندارد سازی شده اند و از این پس ملاک مسابقات و آزمون های تکنیک ها به این شکلی که در این مجموعه آموزش داده میشود برگزار خواهند شد میخواستم بدانم که آیا شما این مجموعه را دیده اید اگر جوابتان مثبت هست این روش تکنیک ها را صحیح هستند؟؟
بلاخره آنگونه که بنده از مصاحبه تصویری شما دیده ام طوری که خودتان بیان کردید یارومه چند خط رو روی فیزیک بدنی شما ابداع کرده است .
و اگر ندیده اید این مجموعه را خواهش میکنم نه فقط من بلکه تمامی دوستداران یادگیری کونگ فو از شما خواهش میکنیم که گامی در این جهت شما بردارید و آموزش های را در این باره در سایت برای دانلود قرار دهید چون با توجه به سرعت بسیاربسیار کم اینترنت در ایران و باتوجه به محدودیت شارژ ماهانه ما امکان دیدن این آموزش ها بصورت آنلاین را نداریم .
و یک نکته تاسف بار اینکه متاسفانه در کشور ما حال نمیدانم بخاطر چه مسائلی نام کونگ فو را از روی این سبک برداشته و فقط توآ میخوانند نام این سبک را
چرا ؟؟؟!!!!! نمیدانم
و کلام آخر اینکه استاد بنده باتوجه به مصاحبه های یارومه اینچنین دریافتم که یارومه نام این سبک را کانگ فو بیان میکنند که کانگ به معنای دانایی و فو به معنای طریقت میباشد که در هم بستگی جملات به معنای طریعت دانایی میشود سوالی که از شما دارم این هست که با توجه به نام زیبا و معنای زیبای نام این سبک چرا و از کی و چگونه این نام شکسته و به کونگ فو تبدیل شد آیا ما هم باید بخوانیم و بنویسیم کونگ فو یا ما که خودمان رهرو طریقت دانایی هستیم باید نام
اصلی آن را استفاده کنیم (خواهش میکنم که از نوشته های بنده رنجیده خاطر نشوید فقط خدا میداند که بنده چقدر به شما علاقه مند هستم استاد عزیزم)
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیسوته رود
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Mohsen Torkaman, Assar, حمید بروجنی
Time to create page: 0.21 seconds