• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

رویدادها
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: رویدادها

رد صلاحیت دبیر اسبق فدراسیون كونگ‌ فو 10 years, 3 months ago #6679

دبیر اسبق فدراسیون كونگ‌ فو تاکید کرد: دست‌های پشت پرده باعث شد تا من رد صلاحیت شوم، چرا كه من رقیب اصلی كاندیداهای مجمع انتخابات فدراسیون كونگ‌ فو بودم.

به گزارش ایلنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون كونگ‌ فو و هنرهای رزمی قرار است روز 12 بهمن‌ ماه جاری در سالن همایش‌های آكادمی ملی المپیك برگزار شود تا این فدراسیون بعد از گذشت بیش از یك‌ سال رئیس جدید خود را بشناسد. در شرایطی كه تنها 4 روز دیگر مجمع انتخابات فدراسیون كونگ فو و هنرهای رزمی برگزار خواهد شد، وزارت ورزش و جوانان چند كاندیدای ثبت نام كرده در این كارزار انتخاباتی را رد صلاحیت كرده است.

مجتبی شیرزادی دبیر اسبق فدراسیون كونگ‌ فو كه برای شركت در انتخابات روز 12 بهمن صلاحیتش رد شده، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره این موضوع صحبت كرد.

دلیل رد صلاحیت شما چه بود؟

- نمی‌دانم. بنده را در وضعیتی خاص قرار دادند كه اصلا توجیه نشدم.

رد صلاحیت شما در شرایطی اتفاق افتاده كه در ثبت‌ نام اولیه برای حضور در انتخابات فدراسیون، صلاحیت‌ تان تایید شده بود.

- كاملا درست می‌گویید. در دور اول ثیت نام، 16 نفر نام‌ نویسی كردند كه بنده هم جزو آنها بودم كه صلاحیتم نیز تایید شد. البته چون بعد از 6 ماه مجمع برگزار نشد، مجددا كار ثبت‌ نام آغاز شد كه باز هم بنده اعلام آمادگی و ثبت نام كردم اما حالا چطور رد صلاحیت شده‌ام، خودم هم نمی‌دانم.

این‌ كه می‌گویید شما را در شرایط خاص قرار دادند به این معناست كه در حقیقت از شما خواستند كناره‌گیری كنید؟

- بله، اصلا مگر معنای این كار چیزی جز این است؟! البته باید بگویم بنده كوتاه نمی‌آیم و از طریق سازمان بازرسی كل كشور و همچنین دیوان عدالت اداری این قضیه و این اجحاف بزرگ را پیگیری خواهم كرد.

فكر می‌كنید چرا علاوه بر شما حتی سرپرست فدراسیون نیز تایید صلاحیت نشد؟

- ببینید من رقیب اصلی حیدریان، منتظری و همچنین حیدری بودم، اما با این كار من را از صحنه خارج كردند چون می‌خواهند گزینه مورد نظر خودشان رئیس فدراسیون شود. ضمنا با توجه به حوادث روزهای اخیر، حتم دارم حیدری را هم رد صلاحیت می‌كنند چون او كارمند دولت است و طبعا به دلیل دو شغله بودن نمی‌تواند در انتخابات فدراسیون شركت كند.

چه كسی یا كسانی به دنبال انتخاب گزینه مورد نظر خود برای فدراسیون كونگ‌ فو و هنرهای رزمی هستند؟

- همان هایی كه می‌خواهند تشكیلات و آدم‌های مرتبط با خودشان مجددا سكاندار فدراسیون شوند. پشت پرده این جریانات هم به یک نفر خاص ربط پیدا می‌کند که همه می‌شناسند چه کسی است. جالب است ریاست فدراسیون كونگ‌ فو را در حالی می‌خواهند دوباره به فردی بسپارند كه وی در دوران ریاستش در این فدراسیون، تخلفات فراوانی انجام داد كه مهمترین آن راه‌اندازی تشكیلاتی غیرقانونی و بدون توجیه به نام سازمان ووتا بود.

مگر این سازمان چه كار می‌كرد؟

- این سازمان در حقیقت موسسه‌ای به نام هم پیمانی گیتی‌ گستر توآ بود كه به دنبال این بود كه سبك‌های مختلف كونگ‌ فو تحت پوشش این موسسه قرار بگیرند و البته مسئولان آن به منافع مالی دست یابند. سوال من این است كه وقتی فدراسیون كونگ‌ فو متولی اصلی سبك‌های كونگ‌ فوی كشور است، اساسا راه‌اندازی چنین تشكیلاتی چه توجیهی دارد؟! البته در زمان سازمان تربیت‌ بدنی وقت و بعد از آن وزارت ورزش و جوانان، قرار شد سازمان ووتا در راستای اهداف كلان این ورزش در سراسر كشور حركت و از تجربیات تمامی اعضای خانواده بزرگ كونگ‌ فوی استفاده كند، اما این آقایان به دنبال منافع شخصی خود هستند.

پس همان‌طور كه گفتید رد صلاحیت‌ تان را پیگیری خواهید كرد.

- صد در صد، بنده از طریق سازمان بازرسی كل كشور و همچنین دیوان عدالت ادری این موضوع را پیگیری می‌كنم. مگر من چه مشكلی دارم كه رد صلاحیت می‌شوم؟ بنده دبیر فدراسیون، مربی تیم ملی، رئیس هیات استان اصفهان و از قدیمی‌های كونگ‌ فوی كشور هستم. ضمن اینكه اگر می‌خواستند صلاحیتم را تایید نكنند، باید این كار را در همان دور نخست ثبت نام از نامزدها انجام می دادند. در حالیكه این جریانات با هدف حذف من از صحنه انتخابات بوده كه همان‌گونه كه گفتم شخص خاصی پشت پرده تمامی این اتفاقات قرار دارد.

منبع: ilna.ir/news/news.cfm?id=140529
Attachments:
Last Edit: 10 years, 3 months ago by farshad vosoughi.
The following user(s) said Thank You: Assar, hamid, مرتضی

رویدادها 10 years, 3 months ago #6722

مجمع انتخاباتي فدراسيون هنرهاي رزمي و کونگ‌ فو در محل آکادمي ملي المپيک در حالي برگزار شد که اين فدراسيون 13 ماه به سرپرستي ابوالفضل حيدريان اداره مي‌شد تا اين که از تاريخ 29 آذر ماه فرهاد نيکو خصال، سرپرستي اين فدراسيون را تا زمان برگزاري مجمع انتخاباتي بر عهده گرفت.

43 نفر در اين مجمع انتخاباتي حاضر بودند که در دور اول حيدري 18 راي، دادوئي 14 راي و ثابتي يک راي کسب کردند و 10 راي نيز به صورت سفيد بود. بنابراين انتخابات به دور دوم کشيده شد که در مرحله دوم حيدري با 19 راي به عنوان رييس فدراسيون هنرهاي رزمي و کونگ فو انتخاب شد.

دادوئي نيز 17 راي به دست آورد و هفت راي سفيد بود.

شاهرخ شهنازي به عنوان دبير کل کميته ملي المپيک و سيد نصرالله سجادي به عنوان رييس مجمع و معاون ورزش قهرماني وزارت ورزش و جوانان و احمد گواري ، رييس دفتر امور مشترک فدراسيون‌ها در اين مجمع انتخابي حضور داشتند.

انتخابات فدراسيون‌هاي هنرهاي رزمي و کونگ‌ فو 14 کانديدا داشت. عليرضا بيگدلي، بيژن ثابتي مطلق، خانم شرمين جباريان، رضا حيدري، يحيي دادوئي مقدم، روح الله رستمي، حسين سنجري، مهدي عبدلي، محمد حسن قادري، حميدرضا قاسمي، عليرضا قصيري، خليل کياني، علي منتظري و علي وهابي 14 کانديداي احراز پست رياست اين فدراسيون بودند که حسين سنجري، علي منتظري، علي وهابي به نفع حيدري کنار کشيدند. مهدي عبدلي، قادري و قيصري نيز به نفع دادويي انصراف دادند. عليرضا بيگدلي نيز از ديگر انصرافي‌هاي اين مجمع انتخاباتي بود.

نماينده هيات گيلان از غايبان اين مجمع انتخاباتي بود.

*** حاشيه‌هاي انتخابات

مجمع انتخاباتي فدراسيون هنرهاي رزمي و کونگ‌ فو با حاشيه‌هايي نيز همراه بود.

* نصرالله سجادي به عنوان رييس مجمع در ابتدا اعلام کرد به دليل تعداد زياد نامزدها هر کس که قصد انصراف دارد در همان ابتدا اعلام کند که بعضي از کانديداها پس از انجام صحبت‌هاي خود انصراف خود را اعلام کردند که اين کار با تذکر دوباره سجادي و بعضي از روساي هيات‌هاي استاني همراه بود.

* خليل کياني، يکي از نامزدهاي احراز پست رياست فدراسيون هنرهاي رزمي و کونگ‌فو در مدت زماني که فرصت داشت برنامه‌هاي خود را ارائه دهد، صحبت‌هايي را مبني بر اين که شرکت تجهيزات گيتي گستر از امکانات فدراسيون استفاده مي‌کند را مطرح کرد که روي صحبتش به علي منتظري بود که اين صحبت با اعتراض علي منتظري و نصرالله سجادي همراه بود. کياني در ادامه گفت: من اگر اين جا صحبت نکنم، کجا بايد حرف‌هايم را بزنم! بروم در ميدان انقلاب اين مطالب را بازگو کنم!

کياني پس از تذکر دوباره سجادي باز هم مطالبي را در اين مورد بيان کرد که با اعتراض دوباره سجادي همراه بود. پس از آن کياني اعلام کرد که اصلا حرفي ندارد و ديگر صحبت‌هايش را ادامه نداد.

* نماينده زنجان در ابتداي مجمع انتخاباتي از رييس مجمع درخواستداشت سرود ملي به مناسبت "12 بهمن" پخش شود که سجادي نيز بيان کرد سرود جمهوري اسلامي به دليل تقدسي که دارد بايد در مراسم رسمي اجرا شود که البته قبلا در مجامع اين کار را انجام مي‌دادند، ‌اما اگر شما علاقه داريد در پايان مراسم آن را پخش خواهيم کرد.

* نماينده زنجان و سرهنگ آزوره، ناظران انتخابات بودند.
Attachments:
Last Edit: 10 years, 3 months ago by farshad vosoughi.
The following user(s) said Thank You: مرتضی
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.20 seconds