• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

TOPIC: پرسش

سوال ازاستادبزرگ 11 years, 8 months ago #1686

باسلام مجددخدمت اساتیداین راه بخصوص استادجلیل زاده وممراهان گرم وسمیمی اگرمشکلی نیست بفرمایید یارمه فرمودندبدن انسان هفت ضرب درده به توان بیست وهفت اتم دارداگراین اتم ها بارور بشوند قدرتی تولید میکند.......خواستم بفرماییدچگونه میشود اتم های بدن را بارور کرد یا اینکه من اشتباه میکنم درضمن ازجواب قبلی که دادم امید وارم خاطر استاد رنجیده نشده باشد باسپاس فراوان
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, حمید بروجنی

سوال ازاستادبزرگ 11 years, 8 months ago #1689

باسلام خدمت استاد بزرگ درست فرمودید پراکند یارومه درباره گنگ توآفرمودند مابغی شنیده هابود امیدوارم خاطر استاد مکد ر نشده باشد
The following user(s) said Thank You: Assar, حمید بروجنی

درددل 11 years, 8 months ago #1713

باسلام خدمت استاد بزرگ همانطورکه قبل به عرضتان رساندم ازقدیمی کارها هستم خیلی خوشحال شدم ازاین سایت صمیمی که دانشی برداشته های بچه ها یی که دانبال دانستن هستن می افزایید وهمه عضو میتواننداز این آبشخورسیرآب شوند ..چه خون ودلها خورده شدتا این دانش بی پایان آخرش درامتداد به ثمررسیدن میباشدازشما وتمام همراهانی که باخلوص نییت زحمت میکشند سپاس گذارم
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: درددل 11 years, 8 months ago #1714

پاینده باشی دوست گرامی
The following user(s) said Thank You: Jamshid, Assar, حیدرپور

باسخ‌به: سوال ازاستادبزرگ 11 years, 8 months ago #1720

• Jamshid
  • Platinum Boarder
درود با همهٔ دوستان و انسان‌های راستین ، در پاسخ به پرسش دوست گرامی‌ آقای حیدری مایل هستن عرض کنم که کونگ فو توآ پر از اسرار و رموز است وضع هر فرم (خط) آن به مانند کتابی‌ است که هر بر آن را از نو بخوانید چیزی جدید در آن میابید و به دانش و توانا یی طعن و روان شما افزوده تر میشود . آنچه من در این خطوط در و کشف کرده‌ام این است که هر فرمی به مانند یک اتم است که دارای دو و یا چند الکترون می‌باشد که به دور هستهٔ مرکزی در گردش و نوسان هستند. و یک کونگ فو کا به هنگام اجرای این فرمها در مرکز اتم قرار دارد و دائم در اوربیتال‌های این الکترون‌ها در هر انجام حرکت دورانی و موجی می‌باشد و در حال جابجایی است . شاید پاسخ شما را داده باشم

باسخ‌به: سوال ازاستادبزرگ 11 years, 8 months ago #1734

با سلام خدمت همراه وبرادر بزرگوارم آقای جمشید از اینکه قبول زحمت کرده جواب مرادادید سپاسگزارم همراه وبرادر شما حیدرپور
The following user(s) said Thank You: Farshid Javdan, Jamshid, Assar, Hamza, حمید بروجنی
Time to create page: 0.15 seconds