• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

آناتاوا (خط 1)
(0 viewing) 

TOPIC: آناتاوا (خط 1)

باسخ‌به: اناتوآ 11 years, 4 months ago #4035

بادرودوبا کسب اجازه ازاستادجلیل زاده
پاسخ 4030
همراه محمد،برای اینکه باچشمان بسته تکنیک ها را اجرا کنی واز مسیردرست آن خارج نشوی وداخل دایره ی سفید(مرکز اوتایمی) یعنی همان جایی که تکنیک راشروع میکنیم به تکنیک خاتمه دهیم بهتراست که
1.استقرارها رادرست ویک اندازه انجام دهیم(مثلاََ درآناتوآودر محور؛های ما دو بارراتوی جلو روی داریم، ودوبارعقب روی؛به همان مقدارکه جلوروی داشتیم به همان مقدار هم بایستی عقب روی داشته باشیم تا ازمسیر خارج نشویم) پس استقرارها(راتو-یته راتو-هورای ماراتوو...)بایددرست انجام شود.
2.زاویه شناسی(وقتی برای اجرا آماده میشویم؛بدن ماباتوجه به سطح زمین به هشت قسمت تقسیم میشود،به اضافه وضربدریا همان نمودارهندسی آناتوآ(نمودارمادر) شمال/جنوب/شرق/غرب که جهت های اصلی نامیده میشوندوجهت های فرعی:شمال شرقی/شمال غربی/جنوب شرقی/جنوب غربی،درنتیجه موقع اجرابایداین هشت جهت تصورشود(ذن).
3.بارعایت اصل فوق وکمی ممارست درتمرین شما میتوانیدچشم بسته تکنیک هارا ازهمان جا که شروع نموده اید درهمان نقطه خاتمه دهید.
محمد عزیزاین مراحل راخود من نیزبه کارگرفته ام ونتیجه ی مثبتش را دیده ام.
موفق وپیروز باشی
777
The following user(s) said Thank You: Jamshid, hamid, rezatoa, mohammad, حمید بروجنی

باسخ‌به: آناتاوا (خط 1) 10 years, 6 months ago #6221

• صمد پورمحمدي
  • Expert Boarder
  • «توآ راز دوستي دانايان است»
با سلام و درود

استاد عزيز، آناتوآي سرعتي بايد تو چه مدت زماني زده بشه؟؟؟ و آيا مدت زمان اجراي آناتوآي سرعتي برا يك مبتدي با مدت زماني كه يه خط 7 اين خط سرعتي رو بايد اجرا كنه متفاوته؟؟؟

باسخ‌به: آناتاوا (خط 1) 10 years, 6 months ago #6223

• صمد پورمحمدي
  • Expert Boarder
  • «توآ راز دوستي دانايان است»
با سلام و درود

استاد عزيز يه سوال داشتم و اون اين كه قسمت هايس خط يك تو چه زاويه‌اي زده ميشه؟؟؟ تو زاويه 45 درجه يا صفر؟؟؟

با تشكر

باسخ‌به: آناتاوا (خط 1) 10 years, 6 months ago #6226

با درود و سلام،
من همیشه به هنرجویان تذکر میدهم که اجرای فرمها بصورت سریع نباید باعث کم محتوایی و از بین رفتن کارایی، زیبایی و درستی تکنیکها شود.
روی این اصل به هیچ عنوان زمانبندی نمیکنم ولیکن از آنها میخواهم که بدون مکث از ابتدا تا انتها را بی هیچ درنگی اجرا کنند و تا زمانی میتوانند به سرعت ادامه دهند که تکنیکها اصالت و فرم اصلی خود را حفظ کنند.
The following user(s) said Thank You: سهراب

باسخ‌به: آناتاوا (خط 1) 10 years, 6 months ago #6227

منظورتون رو از قسمت هایس متوجه نشدم.

باسخ‌به: آناتاوا (خط 1) 10 years, 5 months ago #6532

• مرتضی
  • Expert Boarder
با درود

استاد جلیلزاده این تعریف را از آناتوآ تایید میکنید:
>> آناتوآ به معنای تو به معنای من مساوی تو و تو مساوی من و من و تو به معنای شاهین نمای ترازوی جهان تن و روان و گوهر بودگی انسان و کشف سلسله زمان و نفوذ به مرز دانایان و آگاهی به آزادی انسان ، آناتوآ با 515 تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت های هندسی و خلاف حرکت بدنی در مسیر عالم ذرات است . <<
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, AliReza Nazari, صمد پورمحمدي
Time to create page: 0.12 seconds