• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

درجه ها و رتبه بندی در کونگ فو توآ
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: درجه ها و رتبه بندی در کونگ فو توآ

درجه ها و رتبه بندی در کونگ فو توآ 11 years, 6 months ago #3332

درود بر استاد جلیل زاده
استاد در این عکسی که ضمیمه کردم یارومه گفتند از شال سفید به سبز 5 درجه با 15000 تکنیک میباشد و... در صورتی که از شال سفید به سبز 7 درجه و دارای 17909 حرکت بود. لطفا توضیح بدید.
در جایی هم یارومه گفتند کونگ فو 25 درجه میباشد در صورتیکه خودشان 21 درجه (خط) بر روی سینه دارند. در این موارد لطفا توضیح بدید.
ممنون از استاد جلیل زاده.
تـــــــــــوآ
Attachments:
The following user(s) said Thank You: ابراهیم

باسخ‌به: درجات کونگ فو توآ از زبان یارومه 11 years, 6 months ago #3342

البته در مورد موضوعات و مسائل پیرامون عمل کرد و گفته های یارومه خود ایشان باید صحبت کنند. از طرفی نوشته در روزنامه همیشه نمی تونه درست باشه. در آن زمان نیز ایشان در دستگاه و مطبوعات آن کلی دشمن داشتند.

به هر حال همانطور که شما میدانید و ایشان هم بارها به آن اشاره کرده اند، کونگ فو توآ از ابتدای پیدایش خود تا زمانی که ایشان (یارومه) در مصدر امور بودند در حال دگرگونی و تکمیل شدن بود چه بسا اگر امروز روز هم ایشان در صحنه بودند کارکرد ما بدین شکلی که در حال حاضر است نبود.

بطور کلی من بعنوان آخرین فردی که مستقیما از نظر فیزیکی با ایشان در ارتباط بودم، دنبله رو آخرین درسها و دستاوردهایی که آموزش دادند هستم و به هیچ عنوان در مسیر غیر از آن هم فعالیت نمی کنم.

پیروز باشید.
Last Edit: 11 years, 6 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: درجات کونگ فو توآ از زبان یارومه 11 years, 6 months ago #3367

با درود بر استاد جلیل زاده.
ممنونم از پاسختان. جوابمو گرفتم...
تــــــــــــــــوآ
The following user(s) said Thank You: Jamshid

رده بندی کانون پرورشی تن وروان 11 years, 5 months ago #3910

بادرود
استادجلیل زاده ی عزیز،می خواستم بپرسم که جدول رده بندی کانون پرورشی تن وروان که 21 قسمت است راشما تنظیم نموده اید؟یاکه برگرفته ازتنظیمات بنیانگذارمیباشد؟ودیگراینکه پاسخ 3619 راندادید
شادوسربلند باشید
777
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: رده بندی کانون پرورشی تن وروان 11 years, 5 months ago #3911

با درود ،
جدول رده بندی شامل تمام اطلاعاتی است که از بنیان گذار (یارومه) بجا مانده و بوسیله من و چند تن از دوستان (کمیته فنی کانون ورزشی و پرورشی تن و روان) تهیه و تنظیم شده.
موضوع ۳۶۱۹ را هم نتوانستم پیدا کنم، لطفا دوباره مطرح کنید.
Last Edit: 11 years, 5 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

Re: باسخ‌به: رده بندی کانون پرورشی تن وروان 11 years, 5 months ago #3918

• omid
  • Junior Boarder
سلام خدمت استاد عزیزم......خواستم بپرسم مگه در زمان قدیم خط 7 شال سرخ نمی شده؟ شما در چند تصویر از زمان پیشین با شال سبز هستید.....اصلا مگه در کانگ فو ما 21 خط نداریم و با 3 خط در شال سرخ که من در جایی از سایت خوندم که پروسه مخصوص دارد ، نمیشود 24 خط....من گیج شدم اگر میشه من رو راهنمایی کنید.
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی
Time to create page: 0.13 seconds