• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

وایما متو (خط 7)
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: وایما متو (خط 7)

وایمابتو 11 years, 6 months ago #3087

• hamid
  • Expert Boarder
باسلام خدمت اساتید عزیز وگرامی به خصوص استاد جلیل زاده سوالی داشتم در خط 7 وایمابتو در آخر محور اول آیا شخص به سمت 45 درجه سمت چپ متمایل است یا خیر اگر هست دلیل ؟ نصویر شماره 3 خود شما/
در زیر چند عکس از استاد جلیل زاده که محور را در زاویه 0 اجرا میکند ولی تصاویر دیگر برخی در زاویه 45 درجه با تشکر از همه اساتید
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
The following user(s) said Thank You: حمید بروجنی

باسخ‌به: وایمابتو 11 years, 6 months ago #3089

با درود،
نخیر آقای حمیدی، محورهای اول تا پنجم در مسیرهای مستقیم 0، 90 و 180 درجه انجام میگیرند. ولی محور ششم که مانند محور سوم است اما تا نیمه در محور ۴۵ درجه انجام میشود. و عکس آن در محور هشتم اجرا می گردد.
Last Edit: 11 years, 6 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: mohsen baoosi, Jamshid, Assar, hamid, AliReza Nazari, rezatoa, حمید بروجنی

وایما متو (خط 7) 11 years, 5 months ago #3553

بادرود
استادجلیل زاده فلسفه ی شروع تکنیک وایمامتوبعدازسن سه سرو؛که دست راست بالای دست چپ قرارمیگیردچیست؟آیادست راست نشان دهنده ی حرکت مار است یاازدید فلسفی نشان دهنده ی این است که روان( دست راست) دراین مدت پیشرفت کرده وازمرزتن (دست چپ)گذشته وبالای آن قرارگرفته لطفاََتوضیح بفرمایید
سپاس
777

باسخ‌به: وای مامتو 11 years, 5 months ago #3559

با درود ،
آقای ابراهیم شما تقریبا درست گفتید، ممنون میشم اگه بگید که چه کسی این موضوع را به شما گفته.
به هر حال من بصورت خیلی فشرده سن سه سرو وایما متو را توضیح میدهم و بیشتر توضیحات را می گذارم برای زمان تدریس آن در سایت.
همانطور که میدانید ما در اولین حرکت از ارایه تکنیکهای رسمی کونگ فو توا با سن سه سرو شروع میکنیم ، در اناتاوا دستها پشت به هم هستند. یعنی آموزش فیزیکی و فکری در حال تمرین و نشان دادن است. ولیکن در سن سه سروی وایما متو ابتدا تن و روان نشان داده میشود و بعد دست راست در بالای دیگری قرار میگیرد. این بمعنای آن است که فرد کونگ فو کا بمرحله ای از پخته گی رسیده که تن و فیزیک او در کنترل روان و فکرش قرار دارد و او این تجربه را تواما تقدیم به جامعه ایی میکند که در آن در حال فراگیریست.....

باسخ‌به: وای مامتو 11 years, 5 months ago #3560

بادرودخدمت استادجلیل زاده ودیگرهمراهان
من درموردهنررزمی کانگ فوتوآتحقیقات زیادی داشته ام وموبه مودرباره ی علم تن وفلسفه آن کنکاش وجستجونموده ام وهرچه به جلوپیش می رفتم خودرانادان ترمیدیدم(منظور علم وفلسفه ی کانگ فوتوآ)کانگ فوتوآبرای من به مانند صفحه ی پازلی است که هرباریکی ازاشکال آن راپیدامیکنم وروی صفحه اش می گذارم تاشکل آن کامل شودوبتوانم چهره ی پنهانش رابدست آورم وازاین کارلذت می برم.
درموردسوال شماکه چه کسی فلسفه ی سن سه سرو(وای مامتو)رابه من گفته اگراغراق نباشدازاندیشه ی خودم بود؛زیراوقتی درآناتوآدست چپ نمودار تن وراست روان باشدبااندکی فکردرخط هفت که روان حرکت کرده وبالای تن قرارمیگیردمیشود به این نکته پی بردکه دانایی ماروبه رشداست ومسیرش روبه بالاست.
امیدوارم بازهم بتوانیم شمارادرکشورعزیزمان ایران ببینیم وازتجربیاتتان استفاده ی لازم راببریم.به امیدآن روز
777
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, مهدی صعودی

باسخ‌به: وای مامتو 11 years, 5 months ago #3561

سپاسگزارم دوست من. به امید کنکاش و فراگیری هر چه بیشتر در کنار هم.
Last Edit: 11 years, 5 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: ابراهیم, مهدی صعودی
Time to create page: 0.13 seconds