• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

وستا مایانا
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: وستا مایانا

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4665

با سلام
استاد گرامي با تشكر از پيامهاي كه نوشته ايد وجمله هاي آخر شما را هيچ وقت فراموش نمي كنم چون اميد به ادامه دادن راه ميدهد و سعي ميكنم كه در كنار عشق و علاقه ام تلاش و پشتكار بيشتر قرار دهيم
با سپاس و تشكر فراوان
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, Assar, ابراهیم

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4666

• Jamshid
  • Platinum Boarder
با درود بر همه دوستان .
آقای روشنی من از شما سپاسگزارم زیرا اولین همراهی هستید که 99% پرسشهای شما فنی هستند و خیلی کم به حاشیه می روید و این برای همه ما مفید است . دوستان فراموش نکنیم که هدف از ایجاد این سایت آموزش کونگ فو توآ و هماهنگی فنی همه توآ کاران است . پیروز و سربلند باشید .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, mahdi hasanzadeh, مهدي روشني

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4667

با درود،
دوستان و شما آقای روشنی تیکه دیگری از تکنیکهای وستامایانا در ویدیوی من جا افتاده ، میتونید بگویید که چه قسمتی پاک شده و از فیلم حذف شده؟

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4671

با عرض سلام و احترام
استاد گرامي انجايي كه يته كيتو زده ميشود و بعد با پاي ديگه اوسايا كيتو اجرا ميشود وهمچنين بعد با نشست با پاي ديگه اوسايا كيتوبا جهش زده ميشود فكر كنم كه قرينه آن هم اجرا نميشود.
با تشكر فراوان از استاد ارجمند

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4672

احسن، دقیقا ، حتی پنج ضربه پا قبل از آن هم که قرینه حرکات قبل هستند از فیلم پاک شده.
The following user(s) said Thank You: مهدي روشني

باسخ‌به: تكنيكهاي وستا مايانه 11 years, 2 months ago #4673

استاد گرامي سلام
مفهوم پيام شما را من اينطور برداشت ميكنم يعني ضربه كيتو و اوسايا كيتو به پشت و دو كيتو ديگه در زاويه 45 درجه هم قرينه داره ولي استاد يك ضربه ديگه نفهيدم چيه؟ لطفا راهنمايي بفرمائيد .
با سپاس و تشكر
Time to create page: 0.12 seconds