• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته )
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته )

خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 11 months ago #127

با سلام
یک سوال از اساتید محترم دارم که اسم خط 1 شالبند قهوه ای چی هست؟
آناتوآ قهوه ای،آناتوآسبز،کوگوی ما و......
و یک سوال دیگه این تکنیک رو غیر شما استاد جلیل زاده کسی دیگری هم داشت؟
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, حیدرپور, حمید بروجنی

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 11 months ago #129

با درود
ضمن کسب اجازه از اساتید محترم جهت پاسخ به سوال فوق
نام خط ۱ در مرحله بعد از شالبند سبز ( آنه تا توآ ) می باشد و اما اینکه چه کسی این تکنیکها را فرا گرفته در صورت صلاحدید استاد جلیل زاده خودشان پاسخ خواهند داد

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 11 years, 11 months ago #132

با سلام و درود،
ابداعات و بوجود آوردن تکنیکهای کونگ فو توآ بوسیله ی استاد میرزایی همیشه تابع شرایطی بود که قبلا به آنها اشاره کرده ام. ولی اینجا می خواهم به این مسئله تاکید کنم که ابداع تکنیکها بیکباره انجام نمی شد بلکه ساخت آن مرحله به مرحله پیش میرفت و طی دوره ها و زمان های مختلف تکامل پیدا میکرد و این تکامل پا به پای مطالعه ی استاد و پیشرفت فیزیکی شاگردانش انجام میگرفت. برای مثال خطوط آناتاوا، اتادو، سوتو و سامسامایه روزهای اولی که استاد آموزش دادند به این شکل نبودند که در حال حاضر هستند. این تکنیکها در طی دورانهای مختلف بوسیله استاد فرق کرده و تکمیل شده اند. البته در آینده درباره این موضوع با مدارک بیشتر صحبت خواهیم داشت.
این پیشگفتار را به این منظور آوردم که ذهن شما را نسبت به جوابی که به سوال شما میدهم آماده کرده باشم.
قبل از هر چیز "آناتاوا ی سبز" درسته و آناتاوا ی قهوه ایی نادرست.
"آناتاوا ی سبز" خلق شد که جایگزین آناتاوا ی معمولی شود. یعنی اینکه همان "آناتاوا" است اما بصورت پیشرفته و تکامل یافته. هدف یارومه این بود که کسانی که از هشت قسمت ابتدایی توآ (هفت خط به اضافه وستا مایانا) عبور کردند، آناتاوا را باید بصورت پیشرفته انجام دهند. برای همین آنرا "آناتاوا ی سبز" نامیدند. ولی مشکل از آنجا آغاز شد که یادگیری و انجام دورانها و قدرت گیری آن احتیاج به تمرینات منفرد بسیاری دارد.
ابتدا من آموزش این تکنیک را در حضور یارومه به سری سوم شالبندان شروع کردم ولی متاسفانه فرصت فقط برای محور اول آن شد نه بیشتر. تنها کسی که کل تکنیک آناتاوا ی سبز را بعد از من میداند، البته بصورت تئوری نه کامل استاد بابک توسلی هستند که من با ایشان بطور فشرده در این رابطه کار کرده ام، ولی قدرت گیریها و دوران ها هنوز جا نیافتاده.
Last Edit: 11 years, 11 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته ) 11 years, 1 month ago #4699

• Jamshid
  • Platinum Boarder
لطفا پرسشهای مربوط به آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته ) را اینجا بپرسید .

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 10 years, 10 months ago #5285

با سلا و درود
استاد شما گفتید فقط محور اول آناتاوای سبز رو گرفتید پس چطور کل تکنیکها رو به آقای توسلی انتقال دادید.؟؟
(ابتدا من آموزش این تکنیک را در حضور یارومه به سری سوم شالبندان شروع کردم .
ولی متاسفانه فرصت فقط برای محور اول آن شد نه بیشتر.
تنها کسی که کل تکنیک آناتاوا ی سبز را بعد از من میداند، البته بصورت تئوری نه کامل استاد بابک توسلی هستند که من با ایشان بطور فشرده در این رابطه کار کرده ام، ولی قدرت گیریها و دوران ها هنوز جا نیافتاده.)
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: حیدرپور

باسخ‌به: خط 1 شالبند قهوه ای 10 years, 10 months ago #5286

ﺑﺎ ﺩﺭﻭﺩ ،
ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺣﯿﻤﯽ ﻣﻦ ﻧﮕﻔﺘﻢ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﻣﺤﻮﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺎﺗﺎﻭﺍﯼ ﺳﺒﺰ ﺭﺍ ﻣﯽ‌ﺩﺍﻧﻢ. ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻢ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﻣﺤﻮﺭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺩﺍﺩﻡ ﻭ ﺑﺲ.
ﺩﺭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﻣﺮﺍﺳﻤﯽ ﮐﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎﺭﻭﻣﻪ ﻫﻢ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻣﻦ ﺑﻄﻮﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﻧﺎﺗﺎﻭﺍﯼ ﺳﺒﺰ ﺭﺍ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻡ.
Time to create page: 0.19 seconds