• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته )
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: آتاتاوای سبز ( آناتاوای پیشرفته )

شال سبز 8 years, 11 months ago #8301

• pedram
  • Platinum Boarder
با سلام خدمت استاد جلیلزاده.به نظر من فتنه اصلی در شال سبز هست.که باعث شده عدای بیایند و از خود تکنیک جدید برای شال های بعدی بسازند و از ان طرف عده ای بیایند و بگویند تقسیم هفت خط در چهار شال اصلی خیانت است و‌مکن است یارومه بیایند و با بقی تکنیکها را بیان و اموزش دهند.اگر شال نباشد و بعد از هفت خط پیراهن قرمز شود و ارم سیمرغ اضافه شود و بعد خطوط بیافتند بهتر نیست.انوقت اگر روزی استاد بیاید و ادامه کار را دهد مشکلی پیش نمی اید و از ان طرف بهانهای برای ایجاد سبکهای ابتکاری به بهانه ناقص بودن سبک و اینکه باید تا شال مشکی تکنیک باشد از بین میرود.از ان طرف به کسی هم در دنیا ایراد نمیگیرند که اگر استادی و میخواهی فعالیت کنی باید تا شال یا کمربند مشکی کارشناس باشی مثل سبکهای چینی و ژاپنی چون انوقت میگوییم که اصلان در توا به دلایلی شال تعریف نمیشود.از اینها گذشته شما فرمودید که استاد میرزایی تکنیک ها را روی بعضی اشخاص امتحان میکرد و بعد از تایید اموزش میداد خب اگر استاد بعد از شال سبز دیگر اموزش نداد یعنی هیچ تکنیکی را برای ان شال ها روی کسی ازمایش نکردند و اینطور نبوده که تکنیکی در این شالها باشد و استاد نتوانسته ان را اموزش بدهد.چون فاصله ابداع و اموزش تکنیکها زیاد نبود بنابراین ما مشکل تکنیک و علم از دست رفته رانداریم چون فرصتی برای ابداع ان وجود نداشته و این حسرتی را در توا کاران ایجاد نمیکند اگر به این قضیه اگاه باشند.به امید سلامتی و پیروزی شما
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, kazem, anattawa

باسخ‌به: شال سبز 8 years, 11 months ago #8305

• Amir kasra
  • Senior Boarder
با درود جناب پدرام
من با قسمتی از سخن شما مخالفم حال اگر توضیح بدهید ممنون میشوم.
مگر میشود در توآ شال نباشد! !خب اگر قرار بود شال نباشد که یارومه برای شال ها فلسفه و توضیح نمیداد. اگر شال نباشد پس ما قبل از خط 7 بایستی چه شال یا لباسی بپوشیم ؟و در ضمن بنابر گفته شما خب بعد از خط7 بایستی شال سبز ببندیم؟اگر اینطور است که هیچ کجا اجازه کلاس داری را نمیدهند و در غیر اینصورت چه شالبندی بسته شود؟ به نظر من اگر تاوا در همه جا مطابق رنکینگ درجات کانون باشد خیلی هم خوب است.
با تشکر توآ
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, mohammad, حامدعدالتي, anattawa

باسخ‌به: شال سبز 8 years, 11 months ago #8306

• pedram
  • Platinum Boarder
با درود مجدد خدمت استاد و جناب کسری.اول خواستم‌واقعا از بابت ایجاد این سایت که محل گفنگوی سالم‌و‌بی‌سانسور هست تشکر کنم.جناب کسری درست‌میگویند .همه شالها فلسفه خودشان را دارند.اما فکر کنم با اینکه استاد شال مشکی‌دارند اما پیراهن سیاه نمیپوشند.ایا این به این معنی هست که ایشان فلسفه لباس شال قهوه ای یا مشکی را قبول ندارند؟قطعا این طور نیست.خود استاد هم گفتند که‌مجبور شدندبرای ادامه کار شال مشکی‌بپوشند.این بخاطر نا اگاه‌بودن مسولان کشور تابع از کونگ‌فو‌توا هست.از ان طرف هم‌بهانه ای دست‌ مخالفان افتاده که چرا شال مشکی میپوشی ؟من فکر میکنم این شال ها قراربود زمانی استفاده‌شوند که تکنیکهای ان از طرف بنیانگذار ایجاد و اموزش داده شود اما الان تکنیکی از سبز به بعد نه ابداع و نه اموزش داده شده است و. تا الان با همان هفت خط کونگفو توا ی بنیانگذار به پایان رسیده است.در این حالت نظر من این است که بستن شال سبز باعث میشود عده ای مخصوصا خارجیها بگویند که ای بابا تو که تازه کاری و از ان طرف اگر مشکی بپوشیم انوقت عدهای دیگر مخصوصا داخلیها میگویند که طرف سر خود شال مشکی بسته.این یک مشکل اساسی است که میتوان با خذف شال از کونگ فو توا ان را حل کرد.البته من فقط نظرم را میگویم.ببینید اصل ماجرا در این است که اگر من بیایم داخل یک باشگاه از علاعم لباسها ی یک فرد داخل انجا باید یک سری چیزها را متوجه شوم که انها عمدتا عبارتند از
۱_نوع سبک رزمی که از علامت مشت روی پیراهن یا سیمرغ میفهمم که سبک توا هست.
۲_درجه رزمی که از خصوط روی سینه ان فرد متوجه میشوم و اگر پیراهن قرمز باشد میفهمم که شخص هفت خط یا تمام تکنیکهای توا با انجام مبارزات کلاسیک به پایان رسانده و اگر پیراهن سیاه بی خط باشد میفهمم که تازه کار است.
۳_از ارم پشت پیراهن مشخصات باشگاهی که داخل ان هستم را میفهمم.
میبینیدکه به وجود شال احتیاجی نیست و میتوان از پپیراهنهای سیاه با خطوط و قرمز استفاده کرد.فقط ۲ چیز باید مشخص شود.اولی ان است که بتوانی مربی باشگاه را ازبقیه با نشانی تشخیص بدهی و دوم درجه استادی که بفهمی در ان باشگاه استاد هست یا فقط مربی با هنرجویان کار میکند.اگر مایل بودید نظرمرا در این دو مورد خواهم گفت.
باز هم ‌از استاد جلیلزاده و همراهان ایشان سپاسگزارم.
Last Edit: 8 years, 11 months ago by pedram. Reason: نتوانستن دررساندن مفهوم

باسخ‌به: شال سبز 8 years, 11 months ago #8307

آقا پدرام راه حل شما کاربردی نداره عزیز.
این مثل این است که بیاییم برای کشیدن سرمه بزنیم چشم رو هم کور کنیم !!!!!!!!
لباس دگمه دار کجا لباس توآ ست ؟
لباس سفید هم مخصوص راهبر است و بس .
The following user(s) said Thank You: mohammad, حامدعدالتي, kazem, Amir kasra, pedram

باسخ‌به: شال سبز 8 years, 11 months ago #8308

• pedram
  • Platinum Boarder
درود بر استاد.من معذرت میخواهم.اشباها به جای مشکی پیراهن سفید تایپ کردم.منظورم همان پیراهنهایی که هنرجویان و شما میپوشید بود .(سیاه و قرمز).اما در مورد دگمه‌منظورم‌همان دگمهای پارچه ای بود.من یک‌کتاب از حسن حسین مردی‌ و اقای کاووسی و غلامی در مورد اناتوا بود که دیدم در عکسها پیراهن دگمه دار پوشیدند.فکر کردم که مشکلی ایجاد نمیکند.باز هم‌جسارت من را ببخشید.ولی من کماکان معتقد در نظرم هستم.من فیلمی دیدم که هنرجویان شما با تی شرت تمرین میکنند.به نظرم پیراهن ساده که اکثر توا کاران میپوشند هیچ مشکلی را ایجاد نمیکند.در این فایلهای ضمیمه شده انها راگذاشتم.البته منظورم فقط پیراهن مشکی و قرمز است.با تشکر.
Attachments:
Last Edit: 8 years, 11 months ago by pedram. Reason: عدم توانایی در رساندن منظور

باسخ‌به: شال سبز 8 years, 11 months ago #8311

• Assar
  • Administrator
با درود
در مورد لباس به مکرر توضیح داده شده جستجو کنید.

مطلب عنوانی در کامنت #8306 توسط نویسنده ویرایش شده
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 8 years, 11 months ago by Assar.
Time to create page: 0.13 seconds