• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

چه نوع مسابقه ای ؟
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: چه نوع مسابقه ای ؟

چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8539

• pedram
  • Platinum Boarder
استاد اگر به نظر شما بحث غیبت یارومه پایان یافته من با اجازه شما بحث جدیدی را باز میکنم
مسابقه در اوتایمی یا رینگ یا قفس ؟کدام باید در توا باشد و کدام نباشد؟و چه تجهیزاتی در این مسابقات مجاز است؟مبارزات گلاویزی چطور؟

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8548

• pedram
  • Platinum Boarder
به نظر میاید صحبت در مورد مایگاههای بالا خیلی برای همراهان مهمتر و جذاب تر باشد تا بحثهای زمینی و مایگاه یکمی.استاد به نظرم این قضیه درست نیست.

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8550

پدرام جان شما گفتگو را شروع کن در بین آن متوجه خواهیم شد که برای دوستان جالب هست یا خیر
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8552

• pedram
  • Platinum Boarder
به نظر من ما باید به گذشته رجوع کنیم.و به همان سبک قدیم در دانشکده مبارزه کنیم.یعنی بدون دستکش بوکس و ساقبند و...اما چون زدن به سر نهی شده باید از محافظ های قوی سر استفاده کنیم.مبارزه هم در اوتایمی باشد.ضمنا طبق تاریخ توا که مبارزه با سبکهای دیگر هم در ان انجام شده مبارزه با سبکهای دیگر برای رفع نواقی احتمالی به صورت رسمس انجام شود.استاد نمیدانم نظرم درست است یا خیر؟برای مبارزات در رینگ و قفس هم نباید فدراسیون های توا اقدامی بکنند بلکه باید اینها دست اندرکاران جدایی داشته باشند و هر کی مایل بود در ان شرکت کند بدون اینکه سبکش به صورت رسمی در ان اعلام شود .اگر استاد یا اعضا نظری دارند من و همراهان استفاده خواهیم کرد.سپاسگزارم.

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8576

• pedram
  • Platinum Boarder
استاد میتوانید لطف کنید کمی در مورد این عکسها صحبت کنید.ایا مبارزه بین کاراته کاران و کونگ فو کاران است؟در جایی اقای وارسته هم حضور دارند.
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8577

بله شبی شاگردان استاد میرزایی به آکادمی کاراته استاد وارسته برای مبارزه رفته بودند که مبارزاتی هم انجام دادند . کلا یک تجربه خوبی هم برای کونگ فو کاران و هم برای کاراته کاران بود .
Last Edit: 8 years, 10 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: حامدعدالتي, pedram
Time to create page: 0.16 seconds