• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

چه نوع مسابقه ای ؟
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: چه نوع مسابقه ای ؟

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8608

• حسین
  • Platinum Boarder
  • گر به خود آیی به خدایی رسی به خودآ
استاد به فکر سلامتی خودتان باشید از یک طرف واتساپ دارید از یک طرف سایت را کنترل میکنید از یک طرف ایملها غیر از مشکلات دیگر خوب شما با این وضعیت به خوتان رحم نمیکنید لا یکلف الله نفسا الا وسعها هر کس در اندازه وسع خودش باید پاسخگو باشه به نظر بنده شما هفته ای یک بار رجوع بفرماید کافیه و اعلام کنید در فلان روز اگر هم کسی سوال داره جوابش آن روز بدید بگذارید ما از وجود شما بهره کافی راببریم قدر زر زرگر شناسد
The following user(s) said Thank You: مهدی , Alireza labbafghasemi , حامدعدالتي, pedram, Mahdi

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8615

• pedram
  • Platinum Boarder
درود بر استاد .استاد حالتان چطور است؟امیدوارم هرچه سریعتر بهبود یابید.من کنجکاو شدم بدانم مگر فدراسیون با کانون دشمنی دارد و اگر دارد تا حالا چه کار بر علیه شما و کانونیان انجام داده؟سوال دوم اینکه اقای رحمت یوسفی رامیشناسید و قبول دارید؟

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8618

پدرام گرامی درود بر شما ، حالم بهتره ممنون از جویا بودن تون.
نام آقای رحمت یوسفی برای من آشناست ولی اجازه بدهید که در وادی خوب و بد دوستان وارد نشویم و بکار خودمون مشغول باشیم.
واما فدراسیون ، در راس فدراسیون آقای رضا حیدری تشریف دارند که رابطه دوستی بین ما وجود داره و احترام متقابل. ولی مشکل من با بعضی از افرادیست که در کمیته فنی فدراسیون و کمیته فنی دفتر توا هستند که بیشتر کسانی که در کمیته فنی فدراسیون هستند از دروغگویان و کلاشان معروف سبک دزدیده مثل دهقانیان معصومی و مهدی نژاد و همینطور افراد بی کفایت و بی دانش کمیته فنی دفتر تواست .
The following user(s) said Thank You: مهدی , حامدعدالتي, kazem, pedram

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8621

درود بر استاد جلیل زاده عزیز
در قدیم چند نوع مبارزه داشتیم؟ یعنی مبارزه مایانا (نیمه آزاد) و بازمایانا (آزاد) بوده؟
مبارزه ای به نام حدای مایانا و... هم داشتید؟
درکل چند نوع مبارزه بوده؟
با سپاس. توآ
The following user(s) said Thank You: pedram

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8622

با درود،
در زمان دو نوع مبارزه داشتیم، مبارزه کلاسیک و مبارزه معمولی (مایانه).
مبارزه کلاسیک را بارها توضیح داده ام.
مبارزه معمولی هم بدون دستکش و محافظهای امروزی انجام می شد. در این مبارزه داوری وجود نداشت و طبعا امتیازی هم ردوبدل نمی شد. ضربه به سر با مشت مجاز نبود ولی با دست باز یارومه ایرادی نمی گرفت، اما با پا مجاز بودیم که به هر صورت استفاده کنیم.
Last Edit: 8 years, 10 months ago by Mostafa Jalilzadeh.
The following user(s) said Thank You: AliReza Nazari, مهدی , pedram

باسخ‌به: چه نوع مسابقه ای ؟ 8 years, 10 months ago #8623

• pedram
  • Platinum Boarder
سلام استاد.حالتان چطور است؟خبر خوبی از اخبار توا دارید؟
یه سوال دارم
استاد شما به ساق بند و دستکش معتقدید؟احتمالا چون به سر زدن ممنوع بوده به محافظ سر معتقدید.نمیدانم درست گفتم یا خیر.ضمنادر ان زمان برنده چه کسی بود و بازنده چه کسی ؟
سپاسگزارم.
Time to create page: 0.13 seconds