• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

تمرین با وزنه
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: تمرین با وزنه

باسخ‌به: تمرین با وزنه 10 years ago #7178

با سلام خدمت دوستان. من هم از پوتین استفاد کردم ولی چند وقت که تمرین کردم. واقعا مشکل بود.حالا اگه بخوایم بپوشیم هفته ای سه جلسه را پا کنیم یا کمتر؟

باسخ‌به: تمرین با وزنه 10 years ago #7180

با درود،
نورالله گرامی بله منظورم اینه که پوتین سربازی بپوشین و تمرین کنید، البته نه داخل معبد یا باشگاه. بکه وقتیکه در فضای آزاد تمرین میکنید.
برای شروع ابتدا با پوتین از دویدن آغاز کنید، طول دویدن هم نباید بیشتر از سه کیلومتر باشه، و بهتر اینه که سربالایی باشه. بعداز چند جلسه به این شکل نرمشها رو اضافه کنید و در مرحله آخر بعداز حدود یکماه که مفصل زانو به وزن اضافی عادت کرد شروع به ضربات پا بصورت آرام کنید و بتدریج بعداز چند روز شک ضربات رو زیاد کنید.
بعداز چند ماه به این شکل تمرین کردن، وقتی در باشگاه بدون پوتین تمرین کنید احساس پرواز کردن بهتون دست خواهد داد...
گارانتی میکنم.
Attachments:
Last Edit: 10 years ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: تمرین با وزنه 10 years ago #7185

با درود.مشکلی پیش می اید اگر در باشگاه. هم پوتین بپوشیم به تدریج که پاها عادت کرد؟
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh

باسخ‌به: تمرین با وزنه 10 years ago #7186

باشگاه یا معبد تمرین مکان مقدسی است و با کفش معمولی که در بیرون هم استفاده شده جایز نیست داخل سالن کونگ فو تمرین کرد، مگر اینکه پوتین های مربوطه را فقط در کلاس به پا کرد نه بیرون و یا اگر بیرون از آنها استفاده کرده اید باید قبل از تمرین داخل باشگاه شسته و پاک بشوند.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.22 seconds