• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

قدردانی وسپاس ازاساتید
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: قدردانی وسپاس ازاساتید

سلامی خدمت همراهان 11 years, 7 months ago #1910

باسلام ودرود خدمت همراهان وبا سلام خدمت استاد بزرگ باری خدمت همراهان عرض میشود دو هفته قبل جلسه ای داشتیم با آقای حیدریان مسول کونگ فوی کشور ازایشان سوال کردند چرا مسابقات توآ را صداوسیما پوشش نمیدهد ایشان فرمودند صداوسیما اعلام آمادگی کردند اما وقتی میایند برای پوشش نگاه میکنند اطراف میدان جمع میشوند نمیشود مبارزین را جمع وجور کنند وقتی خودمان رعایت نمیکنیم چه انتظاری از دیگران هست وقتی مسابقات رشته های دیگر رامیبینیم حتی یک نفر را دور میدان نمیبینیم دوستان وهمراهان من اکثر مسابقات بچه های گرگان را برای شرکت میبرم اما وقتی میبینم مبارزات قدرت مند کونگ فو را پوشش نمیدهند ولی مسابقات رشته های دیگر راکه خیلی ضعیف تر هست را پوشش میدهند خیلی ناراحت میشوم علت ندادن پوشش فقط بی نظمی هست وبس --- پس دوستانی که خون دل خوردید تا این هنر بزرگ با دانش سامانگر را به سر منزل نزدیک کردید بیایم یاد بگیریم درمسابقات اگر اعتراض داریم درست اعتراض کنیم نه مانند بعضی ها آنقدر جسارت پیدا کنیم برای اعتراض یقه آقای حیدری را بچسبیم یاد بگیریم شاگردان مان را درجایگاه بنشانیم تا نظم رعایت ومسابقات زیبا بشود به امید روزی که مسابقات کونگ فو را در صداوسیما ببینیم و پیشکسوتان رااحترام کنیم ولحظه ای که مقابل پیشکسوت رسیدیم فوری به ذهن ما بیاید که این شخص خون داد به اینجا رسید ودرمقابلش سرفرود بیاوریم باسپاس ازهمراهان امیدوارم این نوشته ها را سلام بپندارید متشکرم
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Mohsen Torkaman, Delete, rezatoa, حمید بروجنی

سلام و عرض ادب خدمت بزرگوار عزیز 11 years, 5 months ago #3522

• ali
  • Junior Boarder
سلام بر استاد بزرگ جناب آقای جلیل زاده خوشحالم که در سایت شما عضو شدم
امیدوارم بتوانم از تجربیات شما استفاده کنم از طرف دوستان کونگ فوکارم در ایران قدر دان زحمات شما هستم
بسی حسرت و دریغ که نمی توانیم از محضر شما استفاده کنیم .
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, حمید بروجنی , مهدی

باسخ‌به: سلام و عرض ادب خدمت بزرگوار عزیز 11 years, 5 months ago #3523

ﺧﻮﺵ ﺍﻣﺪﯾﺪ ﻋﻠﯽ ﮔﺮﺍﻣﯽ ،
ﺑﺎ ﺍﺭﺯﻭﯼ ﻫﻤﺪﻟﯽ ﻭ ﻫﻤﻔﮑﺮﯼ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ .

باسخ‌به: سلام و عرض ادب خدمت بزرگوار عزیز 11 years, 5 months ago #3525

سلام ودرود
علی جان به خانه ی کانگ فوتوآخوش آمدی.امیدوارم بتوانیم دوستان خوبی برای هم باشیم وازتجربیات اساتیدبهرمندشویم
777
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, pedram, rezatoa, ali, حمید بروجنی

کلیپی تقدیم به استاد بزرگ استاد جلیل زاده 11 years, 4 months ago #3980

• hamid
  • Expert Boarder
باسلام خدمت استاد جلیل زاده و دیگر همراهان کلیپی از بهترین تصاویر شما را به صورت میکس شده تقدیم حضورتان میکنم امیدوارم مورد رضایت شما باشد گر چه در مقابل زحمات شما هیچ است ولی بسیار خرسند میشوم قبول فرمایید این کلیپ میکس شده توسط بنده حقیر تقدیم به شا میباشد
لینک کلیپ در زیر
www.aparat.com/v/lhVkF
www.clip1.kfesfahan.com/index.php/compon...&layout=listview
www.clip1.kfesfahan.com/
Attachments:
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است

کلیپی تقدیم به استاد بزرگ استاد جلیل زاده 11 years, 4 months ago #3981

• hamid
  • Expert Boarder
باسلام خدمت استاد جلیل زاده و دیگر همراهان کلیپی از بهترین تصاویر شما را به صورت میکس شده تقدیم حضورتان میکنم امیدوارم مورد رضایت شما باشد گر چه در مقابل زحمات شما هیچ است ولی بسیار خرسند میشوم قبول فرمایید این کلیپ میکس شده توسط بنده حقیر تقدیم به شا میباشد
لینک کلیپ در زیر
www.aparat.com/v/lhVkF
www.clip1.kfesfahan.com/index.php/compon...&layout=listview
www.clip1.kfesfahan.com/
Attachments:
تو پنداری جهانی غیر از این نیست زمین و آسمانی غیر ازاین نیست
همان کرمی که در پیله نهان است زمین و آسمان وی همان است
The following user(s) said Thank You: fariborz mostahfez, حمید بروجنی
Time to create page: 0.13 seconds