• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

اختلاف در اجرای تکنیک های استاد
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: اختلاف در اجرای تکنیک های استاد

اختلاف در اجرای تکنیک های استاد 11 years, 2 months ago #4749

• mehrdad
  • Fresh Boarder
با درود
استاد جلیل زاده گرامی
من سه ویدیو از اجرای تکنیک های خط چهاراز شما دیدم
1-اجرا نزد یارومه - منبع :yarome.mihanblog
2-اجرا در یک زمین ورزشی - منبع : kungfutoa.ca
3-دموی آموزش خط چهار توسط شما - منبع : youtube
پرسش نخست : چرا در ویدیو شماره یک در پایان لانه زنبوری راست یک متو کمتر از ویدیو شماره دو زدید ؟
پرسش بعدی : در ویدیو شماره سوم در ابتدای لانه زنبوری شما توضیح می دهید زمانی که با پشت دست راست ضربه می زنید به کف دست چپ (گرفتن موی پشت سر حریف و ضربه با پشت دست به صورت حریف) راتو کاملا به سمت جلو باز می شود اما در ویدیو شماره 2 رانو شما از حالت عادی نیز بسته تر است علت چیست؟
آیا اجرای تکنیک ها با سرعت های متفاوت تفاوت دارد؟
لطفا جسارت بنده را ببخشید.هدف روشن شدن خودم و مابقی همراهان است؟
The following user(s) said Thank You: سعید, نیماامین, حمید بروجنی

باسخ‌به: اختلاف در اجرای تکنیک های استاد 11 years, 2 months ago #4754

ﺟﻨﺎﺏ ﻣﻬﺮﺩﺍﺩ ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﭼﻘﺪﺭ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺭﺯﻣﯽ ﺩﺍﺭﯾﺪ ، ﻭﻟﯽ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎ ﻋﺮﺽ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺯﻧﺪﻩ ﺗﮑﻨﯿﮑﯽ ﺭﺍ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ، ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﻭ ﯾﺎ ﻫﺮ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ . ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎﻝ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﻢ ﻭ ﺍﺯ ﻣﺤﯿﻂ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺍﺛﺮ ﭘﺬﯾﺮ .
ﻣﻦ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺭﺟﻮﻉ ﻣﯽ‌ﺩﻫﻢ ﺑﻪ ﻭﯾﺪﯾﻮﯼ ﺳﻮﻡ ﮐﻪ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺳﻌﯽ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﺗﺸﺮﯾﺢ ﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺑﺸﻪ.

باسخ‌به: اختلاف در اجرای تکنیک های استاد 11 years, 2 months ago #4758

سلام
جسارتا میخواستم اول از سوال و طرز سوال پرسیدن آقای مهرداد تشکر کنم و تحسینشون کنم به خاطر دقتی که در دیدن و یادگیری دارند و نکته سنجی ایشون و بعد از جواب متواضعانه استاد که نشان از وسعت درون بالای ایشان داردبسیار سپاسگزاری کنم و به ایشان هم تبریک بگم که نشون دادن صریح و رک هستند و هدف از جوابشون چیزی جز روشن شدن موضوع و احیای حقیقت نیست
بنده خودم بارها این موضوعی که استاد مطرح فرمودند رو به عینه در تعالیم استاد خودم دیدم که زمانی تکنیکی رو اجرا میکردند و زمان آموزش اون تکنیک رو باتغییراتی بیان و اجرامیکردند که درجواب سوالی مشابه آقای مهرداد جوابی شبیه استاد جلیلزاده عزیز به همراهان دادند و موضوع روشن شد
این دست اشتباهات برای خود ماهم مطمئنا پیش اومده و چیزی که ناخودآگاه هست از بیان اشتباه بودنش ابایی نیست و چیزی از ارزشهای کسی کم نمیکنه
راه حل رفع این گونه اشتباهات هم دقت همراهان و ابراز چنین سوالاتی هست که منجر به شنیدن جوابی روشنگر خواهد شد از سوی استاد
واستاد با جوابی اینچنین توانایی معلم بودنش را اثبات میکند و بزرگتر خواهد شد در ذهن شاگرد
ببخشید که جسارت کردم و بیان کردم نظرم رو و احساسم رو
درپناهش باشید
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Jamshid, AliReza Nazari, mohammad, حمید بروجنی
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds