• Create Account
Welcome To Body & Mind Training Institute Inc
   KUNG FU TO'A 
Learn Kung Fu TO'A from Master Mostafa Jalilzadeh
We Invite You to Participate in Our Weekly Talk Show
If you really WANT it, you have to LOVE it

You are here You are here: Forum
Guestِ, Welcome
Username Password: Remember me

سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا

سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2453

Attachments:
The following user(s) said Thank You: hamid, pedram, حمید بروجنی

باسخ‌به: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2458

سپاسگزارم آقای ترکمن،
بعضی از دوستان گلایه میکنند و سعی دارند که چهره دیگری از من بسازند، به این مبسوط که چطور من قبلآ با ووتا همکاری و از آن دفاع میکردم، ولی حالا نظر و رای خود را عوض کرده ام. و استناد میکنند به ضبط صحبتهای من در فایلی که وجود دارد.
خوب به لینکی که آقای ترکمان گذاشته اند توجه کنید. من آن لینک را دوباره در زیر کپی میکنم.
خواهش من این است که به دقیقه دوازده آن گوش کنید و ببینید که آیا، من رفتارم، صحبتهایم یا شرایطم را تغییر دادم یا خیر.

s3.picofile.com/file/7514456020/%D8%B3%D...D8%AA%D8%A7.wmv.html
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Mostafa Jalilzadeh.

باسخ‌به: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2462

• Assar
  • Administrator
دگر مرد رهي ميان خون بايد رفت
از پاي فتاده سرنگون بايد رفت
تو پاي به ره بنه دگر هيچ مپرس
خود راه بگويدت كه چون بايد رفت
Last Edit: 11 years, 7 months ago by Assar.

باسخ‌به: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2465

استاد دمت گرم کلی با این سخنرانی حال کردم و واقعا ایول
راست قامت به ایست و دراقیانوس پرتلاطم زندگی موج سواری کن
The following user(s) said Thank You: Mostafa Jalilzadeh, Assar, حمید بروجنی

باسخ‌به: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2467

• Jamshid
  • Platinum Boarder
همراهان گرامی لطفا به دقیقه ها و ثانیه های 7/00 تا 7/35 و همچنین 12/00 تا 13/22 دقت فرمایید ! آن روز که استاد علنا از هر که ادعای دلسوزی و صداقت داشت دست یاری حواستند اینها فقط ناسزا گفتند و توهین کردند . اما در آن لحظه ها همراهان و دوستان واقعی بودنند که در عمل ایشان را تنها نگذاشتند و نخواهند گذاشت . این مصاحبه بسیار جالب و تاریخی است و استاد جلیلزاده به هر آنچه گفته است هنوز هم پایبند است .

باسخ‌به: سخنرانی استاد مصطفی جلیل زاده در رابط با ووتا 11 years, 7 months ago #2477

درود استاد جلیل زاده گرامی و جناب عصار عزیز
به همین دلیل این سخنرانی ارزشمند را قرار دادم ٬ تا همراهان ; تازه واردی که از شما شناختی ندارند
به تصمیمی که در رابطه با ووتا گرفته اید هیچ ابهامی برایشان نباشد و هنوز پرسشهایی که در ذهنشان است رفع شود
استاد چهره واقعی شما با توجه به عملکرد و تلاشی که در این مدت ۴۰ سال کشیده اید و همراهانی که با  شما در رابطه بودنند کاملا روشن است
البته به گفته خودتان به مرور زمان همه چیز روشن خواهد شد
سر بلند باشید
Attachments:
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.19 seconds